Zobacz zdjęcia (5)
Przewóz gości na wesela & BART-TRANS Wynajem busów i autokarów, Warszawa - zdjęcie 1
Przewóz gości na wesela & BART-TRANS Wynajem busów i autokarów, Warszawa - zdjęcie 2 Przewóz gości na wesela & BART-TRANS Wynajem busów i autokarów, Warszawa - zdjęcie 3 Przewóz gości na wesela & BART-TRANS Wynajem busów i autokarów, Warszawa - zdjęcie 4 Przewóz gości na wesela & BART-TRANS Wynajem busów i autokarów, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Przewóz gości na wesela & BART-TRANS Wynajem busów i autokarów id:52947

Warszawa, mazowieckie
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar
  • liczba miejsc: 60

Firma BART-TRANS zajmuje się wynajmem autokarów i busów nie od dziś. Dzięki nowoczesnej flocie oraz współpracy z wysokiej klasy specjalistami możemy zaproponować profesjonalne usługi przewozowe na wysokim europejskim poziomie.

Konkurencyjne ceny to znak rozpoznawczy naszej firmy. Naszą ofertę kierujemy do biur podróży, szkół, różnego rodzaju firm i instytucji oraz oczywiście do klientów indywidualnych. Działamy głównie na terenie Warszawy, ale nasze usługi obejmują całą Polskę i Europę.

Godny zaufania przewoźnik to podstawa każdego wyjazdu, niezależnie czy jest to wycieczka szkolna, wyjazd integracyjny czy okolicznościowy. Jakość świadczonych przez nas usług oraz bezpiecznych i komfortowych autokarów i busów, jakich używamy, są potwierdzone przez naszą wieloletnią obecność na rynku. Od początku prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie.

Prezentujemy profesjonalne podejście do świadczonych usług. Zespół BART-TRANS tworzony jest przez odpowiedzialnych kierowców ­­­­– z doświadczeniem na trasach krajowych i zagranicznych oraz doskonałą znajomością topografii.

Autokary i busy jakimi dysponujemy w naszej ofercie posiadają:

- 20 miejsc
- 30 miejsc
- 40 miejsc
- 50 miejsc
- 60 miejsc

Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Zapraszamy!

liczba odwiedzin: 628

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie