Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne, Piła - zdjęcie 1
Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne, Piła - zdjęcie 2 Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne, Piła - zdjęcie 3 Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne, Piła - zdjęcie 4 Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne, Piła - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne id:38622

Piła, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Szanowni Państwo
Pracownia Cukiernicza PRZYTULNA to młody ale i doświadczony zespół cukierników z ogromną pasją. Zajmujemy się przygotowywaniem Słodkich Stołów (Candy bar), tortów weselnych, ciast i deserków w szerokim zakresie :) Największą radość sprawia nam tworzenie dla Par - uwielbiamy towarzyszyć WAM w tym najważniejszym dniu, przy okazji osładzać go, napełniać pysznymi słodkościami i powodować uśmiech na twarzach Państwa Młodych i Gości weselnych :)
Nasze wypieki produkujemy z pasją, wyłącznie z naturalnych składników według tradycyjnych receptur. Uwielbiamy tworzyć nowości ze świata cukiernictwa tak bardzo, jak i tworzyć w tradycyjnych, domowych smakach. Specjalizujemy się również w wypiekach dla osób na różnych dietach i nietolerujących wybranych składników pokarmowych: bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie i wielu innych.
Zamówienia realizujemy ze szczególną starannością i z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły czy realizacje.
Mamy spore doświadczenie w tej branży, realizowaliśmy projekty dla kilkuset osób. Wszystkich naszych gości zapraszamy na indywidualne spotkania, połączone z małą degustacją w jednej z naszych kawiarni w Pile :)
Działamy na terenach województw: zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie.
Zapraszamy do kontaktu :)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Piła, , 64-920, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 4210

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie