Pracownia Cukiernicza - PRZYTULNA - słodkie stoły i torty weselne

Piła, wielkopolskie

O nas

Szanowni Państwo
Pracownia Cukiernicza PRZYTULNA to młody ale i doświadczony zespół cukierników z ogromną pasją. Zajmujemy się przygotowywaniem Słodkich Stołów (Candy bar), tortów weselnych, ciast i deserków w szerokim zakresie :) Największą radość sprawia nam tworzenie dla Par - uwielbiamy towarzyszyć WAM w tym najważniejszym dniu, przy okazji osładzać go, napełniać pysznymi słodkościami i powodować uśmiech na twarzach Państwa Młodych i Gości weselnych :)
Nasze wypieki produkujemy z pasją, wyłącznie z naturalnych składników według tradycyjnych receptur. Uwielbiamy tworzyć nowości ze świata cukiernictwa tak bardzo, jak i tworzyć w tradycyjnych, domowych smakach. Specjalizujemy się również w wypiekach dla osób na różnych dietach i nietolerujących wybranych składników pokarmowych: bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie i wielu innych.
Zamówienia realizujemy ze szczególną starannością i z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły czy realizacje.
Mamy spore doświadczenie w tej branży, realizowaliśmy projekty dla kilkuset osób. Wszystkich naszych gości zapraszamy na indywidualne spotkania, połączone z małą degustacją w jednej z naszych kawiarni w Pile :)
Działamy na terenach województw: zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie.
Zapraszamy do kontaktu :)

liczba odwiedzin: 6317

Wyjątkowe sale weselne w mieście Piła

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie