Quadro-Plus id:19568

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Miejsce Piastowe, podkarpackie
Data dodania: 23-02-2016
Liczba odwiedzin: 180

Oferta

Zespół Quadro plus powstał w 2012 roku z inicjatywy Leszka, który stał się jego założycielem, jak również managerem zespołu. Z biegiem czasu dołączyli do niego dwaj koledzy Staszek i Stefan, a następnie Mateusz, który uzupełnił skład formacji. Początkowo grupa funkcjonowała w składzie 4-osobowym, natomiast w miarę jej rozwoju do zespołu dołączyła Marysia, która wspomaga nas wokalem żeńskim. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie sceniczne zdobyte podczas wieloletniej współpracy z innymi zespołami. Podstawowym założeniem naszego zespołu jest bawić gości dobrą muzyką, przekazywać pozytywną energię i nawiązać jak najlepszy kontakt, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Muzyka to nasza największa pasja, zawsze wkładamy serce w to, co robimy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wysokiej klasy sprzętowi, na którym gramy oferujemy Państwu doskonałą zabawę, pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, który jest dla nas najważniejszy. Przeboje, które prezentujemy zawsze wcześniej uzgadniamy z organizatorami, by wszystkich zaspokoić "ich" hitami. Nie ważne ile masz lat, my tak dobierzemy repertuar by wszystkich zatrzymać na parkiecie, by wszystkich dobrze bawić. Uniwersalność, przygotowanie muzyczne, pasja, wysoka kultura osobista członków zespołu jest gwarantem udanej imprezy utrzymanej na wysokim poziomie. Przy obsłudze każdej imprezy wkładamy maksimum wysiłku i zaangażowania, co podnosi rangę każdej zabawy tanecznej. Muzykowanie daje nam ogromną radość. Z dużą satysfakcją patrzymy na zadowolenie osób, które nam zaufały. Gramy muzykę w 100% na żywo, o czym świadczy nasze instrumentarium: perkusja, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara solowa, gitara basowa, saksofon, trąbka oraz oczywiście wokal, które zapewniają doskonałe brzmienie.

Oferujemy Państwu szeroki repertuar muzyczny, który ciągle udoskonalamy. Gramy zarówno starsze piosenki, jak również obecne nowości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy oprawę muzyczną na wesela, festyny, dancingi, studniówki, zabawy sylwestrowe, bankiety, bale oraz wszelkiego rodzaju inne imprezy okolicznościowe. Działamy na terenie całego podkarpacia i nie tylko. Posiadamy własny niezawodny transport, co pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce. Dzięki swej dotychczasowej szerokiej działalności muzycznej zespół posiadł i stale zdobywa doświadczenie oraz zaufanie klientów. Zaufało nam już wiele osób, instytucji państwowych i prywatnych, bowiem cenimy sobie uczciwość i rzetelność. W połączeniu z korzystnymi cenami oferowanymi przez nasz zespół gwarantuje to Państwu dobrą współpracę, a gościom wyśmienitą zabawę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon
 • trąbka

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.