Zobacz zdjęcia (1)
Queen of flowers - Dekoracja florystyczna sali / ogrodu, Węgrzce Wielkie - zdjęcie 1
1 / 1

Queen of flowers - Dekoracja florystyczna sali / ogrodu id:42568

Węgrzce Wielkie, małopolskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Zapraszamy do rezerwowania ostatnich wolnych terminów na rok 2019, jak również na rok 2020. Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami florystycznymi począwszy od bukietów ślubnych, butonierki, dekorację samochodu. kosze kwiatowe, wianki, bransoletki kwiatowe, dekoracja kościoła, sali aż po dekorację ogrodu i altan ogrodowych. Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszych ofert. Na ostatnie wolne terminy w danym miesiącu -10% wartości całej usługi.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza firma cieszy się dobrą opinią. Współpraca jest zawsze na 200%. Staramy się żeby klient po spotkaniu zawsze wychodził zadowolony i nie z pustym portfelem. :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dostosowujemy się do potrzeb klienta. Nie obieramy tylko jednego stylu dekoracji. Jesteśmy otwarci na najdziwniejsze udziwnienia. Do najbardziej niekonwencjonalnych należy dekoracja roweru na ślub oraz dekoracja polany gdzie odbyła się ceremonia zaślubin.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

W momencie zapytania o dostępność terminu jesteśmy w stałym kontakcie praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Nasze podejście do przyszłych Młodych jest wyjątkowe. Potrafimy od razu wyczuć czego klient oczekuje od Nas i na jaką poradę czeka kiedy jest niezdecydowany. Każde nasze darmowe spotkanie konsultacyjne w efekcie końcowym wiąże się z podpisaniem umowy.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Cechujemy się bardzo dobrymi stawkami nie zwalającymi z nóg od razu po otrzymanej wiadomości jak również dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Sama szefowa dogląda każdego najmniejszego szczegółu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy efekt końcowy, uśmiech Młodych kiedy po nieprzespanych 3 nocach jest tak niesamowicie tryskający energią że chce się jeszcze więcej robić zamiast spać :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Po prostu kochamy to co robimy. W naszej firmie pracują jedynie osoby z pasją które oddają się jej w 100%.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie wielorakich kursów florystycznych, Ukończone szkoły z zakresu organizacji imprez, odbyte zagraniczne staże, Dyplomy otrzymane w związku z udziałem w wielu konkursach.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jest ich całe mnóstwo. Każda dekoracja wesela jest dla Nas osiągnięciem i wyróżnieniem że to właśnie naszą firmę Państwo wybrali :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako dziecko składałam bukiety dla sąsiadów, przed domem miała mały straganik i sadziłam kwiaty. Firma działa na rynku od 7 lat natomiast wcześniej pasjonowaliśmy się wystrojem i czerpaliśmy maximum wiedzy florystycznej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Przygotowania średnio trwają około dni roboczych. Czasami śpimy tylko 3-4 godziny ale nie czujemy zmęczenia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Składem dowodzi szefowa i to Ona się zajmuje wszystkim. Posiadamy 5 pracowników do pomocy. Cały zespół to od lat ceniący się przyjaciele.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Dużo Par zgłasza się na ostatnią chwilę. Tu nie gwarantujemy niestety że poszukiwany przez Was termin będzie dostępny, natomiast zdarzyło się ze zorganizowaliśmy wesele otrzymując informację 5 dni przez ceremonią.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

pierwsze spotkanie jest bezpłatne. Zazwyczaj spotykamy się w przyjaznej kawiarni na kawie lub bezpośrednio u klienta w domu .

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

W razie pytań, sporadycznie. Raczej wszystko dopinamy podczas podpisania umowy. Później około tydzień przed ceremonią dopytujemy czy coś się zmieniło czy wszystko jest aktualne i dopytujemy o szczegóły.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Doradzamy jaki styl by pasował co jest teraz na topie i dobieramy dekoracje do budżetu Pary Młodej. Wszyscy muszą być zadowoleni. :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy otwarci na zmiany. Czasami zdarza się że nagle z 15 stolików gości robi się 10. Nic się nie dzieje. Pomniejszamy kwotę z umowy aby Państwo Młodzi nie czuli się oszukani. Jedyne czego nie zrobimy to nie zmienimy dekoracji w dzień przed ślubem. To niestety nie realne. :)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Zdarza się że sala nie zgadza się na określone wcześniej dekoracje pomimo innych wcześniejszych ustaleń. Trzeba zatem negocjować z obsługą wesela najmniejsze 2 cm które będą potrzebne na postawienie świecznika. :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Polana w lesie a wokół ogniska. Wszędzie kwiaty. Coś niesamowitego :)

liczba odwiedzin: 1248

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie