Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela) - film 1 Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela) - film 1
Pokaż kolejny film

Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela) id:48783

2600 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
603-301...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Filmowaniem zajmujemy się od dobrych kilku lat, co przekłada się na duże doświadczenie. Jest to nasza pasja, a każdy film robimy z wielkim zaangażowaniem. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem do nagrywania obrazu (profesjonalne kamery Full HD) oraz bogatym asortymentem dodatkowego wyposażenia takim jak: stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku, dron itp. Przekłada się na bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku w każdym filmie. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami (nagrywanie materiału podczas ceremonii kościelnych, świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego-do obsługi drona). Uroczystości ślubne filmujemy z wykorzystaniem dwóch, a nawet trzech kamer (w zależności od wybranej oferty), co pozwala na nagranie większej ilości szczegółów, różnych kadrów, a efekt końcowy w postaci filmu, jest znacznie atrakcyjniejszy. Nasze gotowe filmy trwają zazwyczaj ok 1.5 - 2h. Dbamy o zadowolenia Naszych klientów i jesteśmy również otwarci na różne propozycje z Waszej strony. Po więcej informacji i szczegółów zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

Zobacz zdjęcia (13)
Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela), Poznań - zdjęcie 1
Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela), Poznań - zdjęcie 2 Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela), Poznań - zdjęcie 3 Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela), Poznań - zdjęcie 4 Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela), Poznań - zdjęcie 5
Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela), Poznań - zdjęcie 6
1 / 13

Oferta

Duet (2 operatorów+dron)

2600zł/ wesele

Opinie (2)

Rafał i Marcin - Film (Video-Filmowanie/Śluby/Wesela) id:48783
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Poznań
Data dodania: 08-12-2021

Mając tych Panów ze sobą, na weselu mogliśmy się spokojnie bawić i niczym nie przejmować. Odwalony kawał dobrej, solidnej i profesjonalnej pracy. Wszystkie ustalenia były na spokojnie, bez nerwów, bez żadnych kłopotów. Zarówno film jak i migawka to petarda, absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszelkie jakieś zmiany, dodatki były ustalane na bieżąco więc nie było mowy o jakichś przykrych niespodziankach. Ciężko pracę tutaj Panów opisać w jednym słowie, ale jeśli byśmy mieli ją opisać no to ideał.

S
Szymon Szymkowiak
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 28-11-2021

Film jaki otrzymaliśmy od wykonawcy to małe arcydzieło. Świeże podejście do tematu i pomysłowość wykorzystana w montażu powoduje iż otrzymujemy film który ogląda się lekko i przyjemnie. Polecamy! ;)

Kontakt

Imię i nazwisko: Rafał Siuda
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
603-301...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1097
Zadzwoń
603-301...
Napisz

Popularne miasta w okolicy