Zobacz zdjęcia (11)
STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 1
STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 1 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 2 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 3 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 4 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 5 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 6 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 7 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 8
1 / 11

STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY id:46575

od 2000 do 2500 zł / komplet
Poznań, wielkopolskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
694-947...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Rejestracją oraz postprodukcją materiału video zajmuję się od ponad dekady.
Pracę nad filmem rozpoczynam od spotkania z Wami (jeśli się tylko da to face to face). Nawet kilka minut rozmowy pozwala na skrócenie dystansu i poznanie Waszych oczekiwań
W tym Najważniejszym Dniu jestem do Waszej dyspozycji od rana do godziny 1:00 w nocy, chyba że ustalimy inaczej. Filmowanie obejmuje przygotowania, ceremonię zaślubin, zabawę weselną oraz plener. Nie skupiam uwagi na sobie, czego dowodem są opinie gości, którzy dowiadują się o moim istnieniu dopiero gdy Wy - drodzy Nowożeńcy pokazujecie im gotowy film :) Zdaję sobie sprawę z poziomu stresu jakim możecie być obciążeni tego dnia dlatego zamiast całej ekipy filmowej proponuję jednego, dyskretnego operatora.

Korzystam z profesjonalnego sprzętu rejestrującego wspomaganego systemami stabilizacji i prowadzenia obrazu (slider, gimbal, monopod, kran).
Mając po części wykształcenie muzyczne bardzo dużą rolę przywiązuję do towarzyszącej obrazowi muzyce, która staję się integralną całością filmowej produkcji.
Gotowy film otrzymujecie na personalizowanym gustownym pendrive w formie pliku video z możliwością kopiowania.
W cenie usługi są także ujęcia w plenerze.
Jestem gotowy na realizację pleneru w dowolnym , wybranym przez Was miejscu w Polsce, góry, wybrzeże, preferuję i polecam dobrze mi znane Karkonosze :) lub plener po za granicami kraju. Taki plener wyceniany jest indywidualnie.

Od kilku lat współpracuję z profesjonalnym fotografem oraz twórcą unikalnych albumów zdjęciowych, jeśli jesteście zainteresowani także taką ofertą proszę pytać o szczegóły.
Zapraszam

STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY - film 1 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta STOCKFISHSTUDIO

Film+Teledysk

od 2000 do 2500zł/ komplet

1. Teledysk Ślubny
Co to jest? : Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00 (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze (oddzielny dzień zdjęciowy). Na podstawie tego materiału tworzony jest teledysk zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia do uzgodnionej wspólnie z Klientem muzyki.
Czas trwania: 3,5 – 5 minut (w zależności od wykorzystanego utworu; piosenki)
Doskonała pamiątka do umieszczenia na profilu na Facebooku !!!

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Maps).

Cena: 2000,00 zł


2. Film + Teledysk Ślubny
Co to jest?: Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00, (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze, (oddzielny dzień zdjęciowy) a także wywiadów z rodzicami, gośćmi, śmiesznych sytuacji na weselu, konkursów itp. Na podstawie tego materiału tworzony jest film przeplatany elementami live i muzyką, uzgodnioną wspólnie z Klientem.

Film Czas trwania: 40-60 minut
Teledysk Czas trwania: 3,5 – 5 minut

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Maps)

Cena: 2500,00 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mówi się wiele o tym że film czy fotografia to emocje.. zgadzam się, ale pokazywanie emocji przed nieznaną sobie osobą z obiektywem może być dla niektórych krępujące, stąd też przed emocjami stawiam budowanie relacji która pozwoli nam wzajemnie się otworzyć. Dletego niezmiernie ważne jest dla mnie spotkanie przed ślubem. Cenię sobie spotkanie face to face( jeśli to tylko możliwe). Wierzcie mi proszę że klika minut spędzonych na wspólnej rozmowie przy kawie czy herbacie daje obu stronom bardzo dużo. Poznanie wzajemnych oczekiwań, sposobu bycia, ustalenie na spokojnie zarysu scenariusza na kilka dnie wcześniej, owocuje doskonałą współpracą w dniu ślubu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wychodzę z założenia że im więcej materiału będzie nagrane tym lepszy będzie efekt końcowy, Dzień Ślubu to ok 12-13 godzin pracy + plus sesja plenerowa (sugeruję zawsze osobny dzień zdjęciowy zawierający się w cenie)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawową oferta zawiera teledysk ok 3,5 minuty oraz film ok 50 minut. Filmowanie obejmuje przygotowania, ceremonię ślubną, zabawę weselną oraz plener na który zazwyczaj umawiamy się w oddzielny dzień zdjęciowy

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w wieku nastoletnim. Komercyjnie filowaniem zajmuję się natomiast ponad dziesięć lat

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w wieku nastoletnim. Komercyjnie filowaniem zajmuję się natomiast ponad dziesięć lat

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Są to bezlusterkowce firmy Sony oraz kamery. Ujęcia tworzone są przy pomocy stabilizatorów, na każdą realizację zabieram także slider monopod, statyw czasami także kran.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

to trudne do określenia lubię zarówno pierwsze spotkanie z parą, jak i oczywiście sam dzień ślubu przepełniony ogromnym ładunkiem emocjonalnym

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

tak, bardzo chętnie zrealizuję sesję zagraniczną..oczywiście wymaga to nieco więcej przygotowań i ustaleń niż sesje realizowane w kraju.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Jeśli chodzi o ceremienię zaślubin czy zabawy weselnej były to dotychczas raczej standardowe miejsca, ale jeśli mowa o plenerze to zdarzała się np stara fabryka lub opuszczona szklarnia

Jaki jest styl naszej pracy?

Dyskrecja, kultura osobista, trochę humoru oraz szczypta artyzmu ;)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jestem otwarty na pomysły, także te nietypowe

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Odpowiem szczerze że takich sytuacji mam naprawdę niewiele, ale gdy z czymś nie możemy walczyć próbujmy to wykorzystać.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Zależy o jakim poziomie braku doświetlenia mowa, ale staram się być przygotowanym na takie sytuacje

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Tak samo jak komunikacja wizualna reklamy, spoty filmy teledyski przyśpieszają tak samo przyśpiesza też teledysk ślubny.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Przede wszystkim nie co a Kogo? Ale jeśli to koniecznie ma być coś materialnego to kamerę oraz coś do montażu

Nasze pasje.

Jest ich wiele, czasem zbyt wiele :)....modelarstwo, także z klocków lego, film,teatr, góry, książki, zwierzęta

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Trudne pytanie, ale jeśli juz mam wybierać lubię fantastykę głównie steampunk zarówno oglądać jak i czytać

Opinie STOCKFISHSTUDIO (8)

STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY id:46575
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Dzesika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 02-02-2023

POLECAM WSZYSTKIM!!! ,którzy szukają kamerzystę na własne przyjęcie weselne. Pan Grzegorz super wykonuje filmy oraz teledyski ślubne . Wraz z mężem bardzo jesteśmy zadowoleni z wykonanego materiału,który miał zaszczyt przygotować dla firma STOCKFISH Bardzo dobry kontakt oraz pozytywne nastawienie do swojej pracy,osoba bardzo uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem. Serdecznie POLECAM 🤗

Grzegorz
03-02-2023

Wielkie dzięki, wszystkiego dobrego😊❤

H
Hubert
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Poznań
Data dodania: 05-01-2023

Naprawdę świetną robotę robi Grzegorz
Dziękujemy

Grzegorz
06-01-2023

Dzięki wielkie, pozdrawiam :)

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Poznań
Data dodania: 08-11-2022

Grzegorz to prawdziwy profesjonalista. Z dużym zaangażowaniem podszedł do naszego wesela. Stworzył dzieło które będzie nam towarzyszyć całe życie. Oglądanie filmu to prawdziwa przyjemność, Hollywood może się schować. Na Grzegorza natrafiłam przypadkiem szukając kamerzysty na wesele. I jednak czasami warto poszukać nie biorąc nikogo z polecenia. Brawo Grzegorz dziękujemy :) !!!

Grzegorz
08-11-2022

Bardzo mi miło, ja z kolei dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście powierzając mi rolę uwiecznienia tego dnia w ruchomym obrazie. Wszystkiego dobrego raz jeszcze ! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Poznań
Data dodania: 21-07-2022

Najlepszy kamerzysta jakiego mogliśmy wybrać.
Elastyczny, wszystko zrobione wg naszej prośby. Super jakośc w przystępnej cenie :)

Grzegorz
21-07-2022

Dziękuję, przyjemność po mojej stronie :)

P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Poznań
Data dodania: 07-05-2022

Bardzo cenię sobie współpracę z Grzegorzem. Wysoki standard usług. Wszystkie elementy filmu zostały ujęte w sposób dyskretny i elegancko uwypuklone. Kamerzysty praktycznie nie widać a wszystko jest zarejestrowane. Pełen profesjonalizm, brak sztucznych ujęć. Naturalizm i pokazanie szczegółów które tworzą magiczny obraz. Bardzo dobra komunikacja i przepływ informacji. Wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Mamy swoją wymarzoną pamiątkę z wesela która będzie z nami aż dla naszych dzieci i wnuków :) Bardzo polecam Stockfishstudio

Grzegorz
09-05-2022

Bardzo dziękuję :) ....i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :).. Wiwat Młoda Para!!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Poznań
Data dodania: 29-12-2021

Bardzo fajna współpraca, atmosfera i super pomysły na realizację filmu, jak i elementów ( w tym też tych muzycznych) które można wpleść w całość :) W rezultacie powstała bardzo fajna pamiątka ;) Polecamy z całego serducha !!!
:) :) :)

Grzegorz
29-12-2021

Bardzo dziękuję, przyjemnosć po mojej stronie :)

N
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Śrem
Data dodania: 22-11-2021

Grzegorz świetnie się spisał. Jest osobą profesjonalna i przede wszystkim jest punktualny. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Grzegorz
22-11-2021

Wielkie dzięki :)

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2020
Puszczykowo
Data dodania: 16-11-2020

Grzegorz jest świetnym kamerzystą. Był u nas na weselu i spisał się na medal. Swoją osobą dał dużo spokoju i opanowania w atmosferze całego wydarzenia. Jest bardzo sympatyczny i nie wprowadzał dodatkowego zamentu, a raczej był naszą otuchą i wsparciem. Do zlecenia podchodzi profesjonalnie i po prostu wie co robi. Poza tym bardzo ogarnięty, miły i rzeczowy człowiek. Gorąco go polecam

Kontakt STOCKFISHSTUDIO

Nazwa firmy: STOCKFISHSTUDIO
Imię i nazwisko: Grzegorz Ulatowski
Adres: Poznań, ul. Gładka 6/1, 61-367, woj. wielkopolskie
694-947...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2776
Zadzwoń
694-947...
Napisz

Popularne miasta w okolicy