Stockfish Studio

od 2400 do 2900 zł
Poznań, wielkopolskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
694-947...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Rejestracją oraz postprodukcją materiału video zajmuję się od ponad dekady.
Pracę nad filmem rozpoczynam od spotkania z Wami (jeśli się tylko da to face to face). Nawet kilka minut rozmowy pozwala na skrócenie dystansu i poznanie Waszych oczekiwań
W tym Najważniejszym Dniu jestem do Waszej dyspozycji od rana do godziny 1:00 w nocy, chyba że ustalimy inaczej. Filmowanie obejmuje przygotowania, ceremonię zaślubin, zabawę weselną oraz plener. Nie skupiam uwagi na sobie, czego dowodem są opinie gości, którzy dowiadują się o moim istnieniu dopiero gdy Wy - drodzy Nowożeńcy pokazujecie im gotowy film :) Zdaję sobie sprawę z poziomu stresu jakim możecie być obciążeni tego dnia dlatego zamiast całej ekipy filmowej proponuję jednego, dyskretnego operatora.

Korzystam z profesjonalnego sprzętu rejestrującego wspomaganego systemami stabilizacji i prowadzenia obrazu (slider, gimbal, monopod, kran, dron).
Mając po części wykształcenie muzyczne bardzo dużą rolę przywiązuję do towarzyszącej obrazowi muzyce, która staję się integralną całością filmowej produkcji.
Gotowy film otrzymujecie na personalizowanym gustownym pendrive w formie pliku video z możliwością kopiowania.
W cenie usługi są także ujęcia w plenerze.
Jestem gotowy na realizację pleneru w dowolnym , wybranym przez Was miejscu w Polsce, góry, wybrzeże, preferuję i polecam dobrze mi znane Karkonosze :) lub plener po za granicami kraju. Taki plener wyceniany jest indywidualnie.

Od kilku lat współpracuję z profesjonalnym fotografem oraz twórcą unikalnych albumów zdjęciowych, jeśli jesteście zainteresowani także taką ofertą proszę pytać o szczegóły.
Zapraszam

Film+Teledysk

od 2400 do 2900zł/ komplet

1. Teledysk Ślubny
Co to jest? : Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00 (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze (oddzielny dzień zdjęciowy). Na podstawie tego materiału tworzony jest teledysk zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia do uzgodnionej wspólnie z Klientem muzyki.
Czas trwania: 3,5 – 5 minut (w zależności od wykorzystanego utworu; piosenki)
Doskonała pamiątka do umieszczenia na profilu na Facebooku !!!

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Maps).

Cena: 2400,00 zł


2. Film + Teledysk Ślubny
Co to jest?: Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00, (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze, (oddzielny dzień zdjęciowy) a także wywiadów z rodzicami, gośćmi, śmiesznych sytuacji na weselu, konkursów itp. Na podstawie tego materiału tworzony jest film przeplatany elementami live i muzyką, uzgodnioną wspólnie z Klientem.

Film Czas trwania: 40-60 minut
Teledysk Czas trwania: 3,5 – 5 minut

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Maps)

Cena: 2900,00 zł

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mówi się wiele o tym że film czy fotografia to emocje.. zgadzam się, ale pokazywanie emocji przed nieznaną sobie osobą z obiektywem może być dla niektórych krępujące, stąd też przed emocjami stawiam budowanie relacji która pozwoli nam wzajemnie się otworzyć. Dletego niezmiernie ważne jest dla mnie spotkanie przed ślubem. Cenię sobie spotkanie face to face( jeśli to tylko możliwe). Wierzcie mi proszę że klika minut spędzonych na wspólnej rozmowie przy kawie czy herbacie daje obu stronom bardzo dużo. Poznanie wzajemnych oczekiwań, sposobu bycia, ustalenie na spokojnie zarysu scenariusza na kilka dnie wcześniej, owocuje doskonałą współpracą w dniu ślubu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wychodzę z założenia że im więcej materiału będzie nagrane tym lepszy będzie efekt końcowy, Dzień Ślubu to ok 12-13 godzin pracy + plus sesja plenerowa (sugeruję zawsze osobny dzień zdjęciowy zawierający się w cenie)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

W 2023 Stockfish Studio zajęło pierwsze miejsce, w swej kategorii, w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Mistrzowie Ślubu i Wesela.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawową oferta zawiera teledysk ok 3,5 minuty oraz film ok 50 minut. Filmowanie obejmuje przygotowania, ceremonię ślubną, zabawę weselną oraz plener na który zazwyczaj umawiamy się w oddzielny dzień zdjęciowy

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w wieku nastoletnim. Komercyjnie filowaniem zajmuję się natomiast ponad dziesięć lat

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się w wieku nastoletnim. Komercyjnie filowaniem zajmuję się natomiast ponad dziesięć lat

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Są to bezlusterkowce firmy Sony oraz kamery. Ujęcia tworzone są przy pomocy stabilizatorów, na każdą realizację zabieram także slider monopod, statyw czasami także kran.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

to trudne do określenia lubię zarówno pierwsze spotkanie z parą, jak i oczywiście sam dzień ślubu przepełniony ogromnym ładunkiem emocjonalnym

Jak ubieramy się na wesele?

Strój dostosowany jest do uroczystego charakteru dnia Waszego ślubu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Film i teledysk umieszczane są na personalizowanej pamięci Usb w gustownym drewnianym pudełeczku.
W końcowej fazie montażu film i teledysk podejrzeć można także z chmury.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowo jest ok 3/4 miesięcy, wszystko zależy od intensywności sezonu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do fotografowania i filmowania w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Biskupią.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

tak, bardzo chętnie zrealizuję sesję zagraniczną..oczywiście wymaga to nieco więcej przygotowań i ustaleń niż sesje realizowane w kraju.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Klienci mają różne gusta, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje lub zaproponuję własne od górskiej łąki po zatłoczony deptak wielkiego miasta.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Jeśli chodzi o ceremienię zaślubin czy zabawy weselnej były to dotychczas raczej standardowe miejsca, ale jeśli mowa o plenerze to zdarzała się np stara fabryka lub opuszczona szklarnia

Jaki jest styl naszej pracy?

Dyskrecja, kultura osobista, trochę humoru oraz szczypta artyzmu ;)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jestem otwarty na pomysły, także te nietypowe

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Odpowiem szczerze że takich sytuacji mam naprawdę niewiele, ale gdy z czymś nie możemy walczyć próbujmy to wykorzystać.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Zależy o jakim poziomie braku doświetlenia mowa, ale staram się być przygotowanym na takie sytuacje

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Tak samo jak komunikacja wizualna reklamy, spoty filmy teledyski przyśpieszają tak samo przyśpiesza też teledysk ślubny.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Przede wszystkim nie co a Kogo? Ale jeśli to koniecznie ma być coś materialnego to kamerę oraz coś do montażu

Nasze pasje.

Jest ich wiele, czasem zbyt wiele :)....modelarstwo, także z klocków lego, film,teatr, góry, książki, zwierzęta

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Trudne pytanie, ale jeśli juz mam wybierać lubię fantastykę głównie steampunk zarówno oglądać jak i czytać

Stockfish Studio
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 21-02-2024

Grzegorz jest sumienną, bardzo profesjonalną osobą z poczuciem humoru, której usługi z całą pewnością możemy polecić każdemu! Estetyka oraz nowoczesność teledysku oraz filmu wzorowa, najważniejsze chwile są uwiecznione, kawal świetnie wykonanej roboty. Taka pamiątkę chce się oglądać i oglądać, pen-drive czy CD od Grzegorza nie odstawisz do najgłębszej z szuflad! Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Międzychód
Data dodania: 26-01-2024

Grzegorz to wspaniały człowiek o ogromnym sercu. Podczas uroczystości był niewidoczny i bardzo dyskretny, a w trakcie montażu zastosował się do wszystkich naszych próśb, co stanowiło dla nas duży komfort i pewność :) Szczerze polecamy i życzymy wielu klientów :))

Grzegorz
26-01-2024

Takie słowa niesamowicie motywują. Bardzo dziękuję, Wszystkiego dobrego raz jeszcze :)

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Poznań
Data dodania: 20-01-2024

Polecam każdemu współpracę z Grzegorzem. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Grzesiek jest artystą w pełnym wydaniu co widać na każdym ujęciu filmu. Jeszcze raz polecam 😀😀

Grzegorz
20-01-2024

Bardzo dziękuję:) Wszytkiego dobrego jeszcze raz życzę :)

P
Piotr Michalak
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Dąbrówka Kościelna
Data dodania: 02-01-2024

Bardzo konkretny Pan kamerzysta, terminowy, który potrafi dopasować się do pary młodej i jej potrzeb. Efektem świetnej współpracy jest niesamowity film, do którego będziemy wracać wiele razy. Serdecznie polecam usługi Pana Grzegorza. :)

Grzegorz
02-01-2024

Dziękuję, przyjemność po mojej stronie :)

J
Judyta i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2023
Wronki
Data dodania: 18-11-2023

Bardzo dziękujemy Grzegorzowi za to ,że mógł uwiecznić tak piękne dla nas chwile w tym wyjątkowym dla nas dniu. Serdecznie polecamy 😊

Grzegorz
18-11-2023

Wielkie dzięki :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Murowana Goślina
Data dodania: 03-10-2023

Grzegorz osoba godna zaufania 🙂 film i teledysk w jego rekach to poprostu coś fantastycznego 😍 Bardzo Polecam!!! Dziękujemy za uchwycenie najpiękniejszych chwil z naszego wesela❤️

Grzegorz
04-10-2023

Bardzo dziękuję, Wszystkiego dobrego raz jeszcze :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zwola
Data dodania: 04-07-2023

Dziękujemy Ci bardzo za uwiecznienie tego wyjątkowego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy w 100%. Kawał dobrej roboty. Buziaki 😘😘😘 P H

Grzegorz
07-08-2023

Wielki dzięki :) i Wszystkiego dobrego :)

D
Dzesika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 02-02-2023

POLECAM WSZYSTKIM!!! ,którzy szukają kamerzystę na własne przyjęcie weselne. Pan Grzegorz super wykonuje filmy oraz teledyski ślubne . Wraz z mężem bardzo jesteśmy zadowoleni z wykonanego materiału,który miał zaszczyt przygotować dla firma STOCKFISH Bardzo dobry kontakt oraz pozytywne nastawienie do swojej pracy,osoba bardzo uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem. Serdecznie POLECAM 🤗

Grzegorz
03-02-2023

Wielkie dzięki, wszystkiego dobrego😊❤

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: STOCKFISHSTUDIO
Imię i nazwisko: Grzegorz Ulatowski
Adres: Poznań, Gładka 6/1, 61-367, woj. wielkopolskie
694-947...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3965
Zadzwoń
694-947...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy