Zobacz zdjęcia (16)
STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 1
STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 1 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 2 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 3 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 4 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 5 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 6 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 7
STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY, Poznań - zdjęcie 8
1 / 16

STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY id:46575

od 1800 do 2500 zł / komplet
Poznań, wielkopolskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
694-947...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Rejestracją oraz postprodukcją materiału video zajmuję się od ponad dekady, co nie znaczy, że ulegam rutynie, nieustannie poszerzam swą wiedzą dążąc do perfekcji.
Pracę nad filmem staram się rozpocząć na kilka dniu przed realizacją, wykonując mały rekonesans lokalizacji zdjęciowych.
W tym Najważniejszym Dniu jestem do Waszej dyspozycji od rana do godziny 1:00 w nocy, chyba że ustalimy inaczej. Filmowanie obejmuje przygotowania, ceremonię zaślubin, zabawę weselną oraz plener. Nie skupiam uwagi na sobie, czego dowodem są opinie gości, którzy dowiadują się o moim istnieniu dopiero gdy Młoda Para pokazuje im gotowy film :) Zdaję sobie sprawę z poziomu stresu jakim możecie być obciążeni tego dnia dlatego zamiast całej ekipy filmowej proponuję jednego, dyskretnego operatora.
Korzystam z profesjonalnego sprzętu rejestrującego wspomaganego systemami stabilizacji i prowadzenia obrazu (slider, stabilizator, monopod, kran).
Mając po części wykształcenie muzyczne bardzo dużą rolę przywiązuję do towarzyszącej obrazowi muzyce, która staję się integralną całością filmowej produkcji.
Gotowy film otrzymujecie na personalizowanym gustownym pendrive w formie pliku video z możliwością kopiowania.

Od kilku lat współpracuję z profesjonalnym fotografem oraz twórcą unikalnych albumów zdjęciowych, jeśli jesteście zainteresowani także taką ofertą proszę pytać o szczegóły.
Zapraszam

STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY - film 1 STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta STOCKFISHSTUDIO

Film+Teledysk

od 1800 do 2500zł/ komplet

1. Teledysk Ślubny
Co to jest? : Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00 (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze (oddzielny dzień zdjęciowy). Na podstawie tego materiału tworzony jest teledysk zawierający najważniejsze i najciekawsze ujęcia do uzgodnionej wspólnie z Klientem muzyki.
Czas trwania: 3,5 – 5 minut (w zależności od wykorzystanego utworu; piosenki)
Doskonała pamiątka do umieszczenia na profilu na Facebooku !!!

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Maps).

Cena: 1800,00 zł


2. Film + Teledysk Ślubny
Co to jest?: Obejmuje filmowanie przygotowań, najważniejszych fragmentów z ceremonii w Kościele lub USC, zabawy weselnej do godz. 01:00, (chyba, że ustalimy inaczej) oraz zdjęć w plenerze, (oddzielny dzień zdjęciowy) a także wywiadów z rodzicami, gośćmi, śmiesznych sytuacji na weselu, konkursów itp. Na podstawie tego materiału tworzony jest film przeplatany elementami live i muzyką, uzgodnioną wspólnie z Klientem.

Film Czas trwania: 40-60 minut
Teledysk Czas trwania: 3,5 – 5 minut

Gdzie? : Maksymalnie 5 lokalizacji (dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół/USC, miejsce zabawy weselnej + plener). Lokalizacja znajdująca się powyżej 30km od centrum Poznania dodatkowa opłata za przejazd 1zł/1km (odległość wg Google Maps)

Cena: 2500,00 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wychodzę z założenia że im więcej materiału będzie nagrane tym lepszy będzie efekt końcowy, Dzień Ślubu to ok 12-13 godzin pracy + plus sesja plenerowa (sugeruję zawsze osobny dzień zdjęciowy zawierający się w cenie)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Dyskrecja, kultura osobista, trochę humoru oraz szczypta artyzmu ;)

Opinie STOCKFISHSTUDIO (4)

Dodaj opinię
STOCKFISHSTUDIO - FILM/TELEDYSK ŚLUBNY id:46575
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Poznań
Data dodania: 07-05-2022

Bardzo cenię sobie współpracę z Grzegorzem. Wysoki standard usług. Wszystkie elementy filmu zostały ujęte w sposób dyskretny i elegancko uwypuklone. Kamerzysty praktycznie nie widać a wszystko jest zarejestrowane. Pełen profesjonalizm, brak sztucznych ujęć. Naturalizm i pokazanie szczegółów które tworzą magiczny obraz. Bardzo dobra komunikacja i przepływ informacji. Wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Mamy swoją wymarzoną pamiątkę z wesela która będzie z nami aż dla naszych dzieci i wnuków :) Bardzo polecam Stockfishstudio

Grzegorz
09-05-2022

Bardzo dziękuję :) ....i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :).. Wiwat Młoda Para!!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Poznań
Data dodania: 29-12-2021

Bardzo fajna współpraca, atmosfera i super pomysły na realizację filmu, jak i elementów ( w tym też tych muzycznych) które można wpleść w całość :) W rezultacie powstała bardzo fajna pamiątka ;) Polecamy z całego serducha !!!
:) :) :)

Grzegorz
29-12-2021

Bardzo dziękuję, przyjemnosć po mojej stronie :)

N
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Śrem
Data dodania: 22-11-2021

Grzegorz świetnie się spisał. Jest osobą profesjonalna i przede wszystkim jest punktualny. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Grzegorz
22-11-2021

Wielkie dzięki :)

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2020
Puszczykowo
Data dodania: 16-11-2020

Grzegorz jest świetnym kamerzystą. Był u nas na weselu i spisał się na medal. Swoją osobą dał dużo spokoju i opanowania w atmosferze całego wydarzenia. Jest bardzo sympatyczny i nie wprowadzał dodatkowego zamentu, a raczej był naszą otuchą i wsparciem. Do zlecenia podchodzi profesjonalnie i po prostu wie co robi. Poza tym bardzo ogarnięty, miły i rzeczowy człowiek. Gorąco go polecam

Kontakt STOCKFISHSTUDIO

Nazwa firmy: STOCKFISHSTUDIO
Imię i nazwisko: Grzegorz Ulatowski
Adres: Poznań, ul. Gładka 6/1, 61-367, woj. wielkopolskie
694-947...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1881
Zadzwoń
694-947...
Napisz

Popularne miasta w okolicy