Zobacz zdjęcia (24)
CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko..., Katowice - zdjęcie 1
CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko..., Katowice - zdjęcie 2 CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko..., Katowice - zdjęcie 3 CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko..., Katowice - zdjęcie 4 CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko..., Katowice - zdjęcie 5
CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko..., Katowice - zdjęcie 6
1 / 24

CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko... id:21759

od 450 do 1000 zł / występ
Katowice, śląskie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
795-175...

O nas

Instrumenty:

  • wiolonczela

Witam,
Jestem wiolonczelistą i chciałbym Państwu zaoferować profesjonalną oprawę muzyczną ślubu kościelnego jak i cywilnego. Swoją grą uświetnię także różnego rodzaju bankiety, urodziny, czy imieniny. Wykonuję ponad godzinne występy dla starszej jak i młodszej publiczności. Wystąpię przed Państwem w roli solisty bądź z akompaniamentem organów, fortepianu czy też kameralnej w duecie z drugą wiolonczelą, skrzypcami, wokalistką damską, wokalistą męskim czy harfą.

Ukończyłem Akademię Muzyczną w Katowicach, w związku z tym posiadam już duże doświadczenie w owej branży. Zapewniam pełny profesjonalizm i rzetelność, o czym świadczą moje osiągnięcia na Konkursach Muzycznych, m. in. Grand Prix na międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Atlancie w Stanach Zjednoczonych.

Posiadam bogaty repertuar, dzięki którym potrafię dostosować swoje występy do różnorakiej okoliczności i Państwa oczekiwań.

Repertuar zawiera utwory muzyki klasycznej:
- Ave Maria w opracowaniu Guonoda, Cacciniego, Schuberta, Piazzoli;
- Marsz weselny Wagnera lub Mendelsohnna
- Canon Pachelbela
- Largo Georga Friedricha Haendla;
- Obój Gabriela Ennio Morricone;
- Aria na strunie G Jana Sebastiana Bacha;
- Ave verum corpus Wolfganga Amadeusza Mozarta;
- Marzenie Roberta Schumanna;
- Medytacja z opery Thais J. Masseneta;
- Panis Angelicus Cesara Franca;
- Łabędź Camille'a Saint-Saensa;
- Sześć suit na wiolonczelę solo J. S. Bacha;


jak i muzyki filmowej czy rozrywkowej:
- "The Prayer" Celine Dion/Andrea Bocelli;
- "Over the Rainbow" Judy Garlanda;
- "We raise me up" Josha Grobana;
- Hallelujah Leonarda Cohena (z filmu "Shrek");
- Muzyka z filmów "Piraci z Karaibów", "Władca Pierścieni", "Gotfather", "Romeo i Julia", "Star Wars", "Titanic", "Różowa Pantera", "Gra o Tron", "Gladiator", "Harry Potter", "Casablanca", "Toy Story", "Król Lew", "Kraina Lodu" i wiele innych...;
- Utwory zespołów The Beathles, Led Zeppelin, The Rolling Stones, Green Day;
- Utwory z najbardziej znanych musicali tj. "Glee", "The Wizard of Oz", "Quest for Camelot".

Zapewniam 3-5 utworów podczas ślubu (w zależności od przebiegu ceremonii) , podczas składania życzeń przez gości 4-6 utworów (w zależności od liczby gości składających życzenia) , a w trakcie obiadu 10-12 utworów (30 min lub 60 min) Jestem otwarty na Państwa propozycje związane z wykonaniem i doborem repertuaru. Moje przykładowe sugestie dotyczące utworów znajdziecie Państwo poniżej w nagraniach wideo.

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt pod mój nr telefonu lub bezpośrednio przez portal.

Pozdrawiam! :)
Michał Koziński

CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko... - film 1 CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko... - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Wiolonczela solo

od 450 do 1000zł/ występ

Wiolonczela solo (z towarzyszeniem organisty):
Oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego (wejście, ofiarowanie, Komunia św./podpisywanie dokumentów, wyjście) - 450 zł
Oprawa muzyczna ślubu + wykonanie dodatkowo 4 wybranych utworów w dowolnym momencie, np. podczas składania życzeń przez gości - 600 zł
Oprawa muzyczna ślubu + koncert z dowolnym repertuarem, np. podczas obiadu weselnego - 800 zł/30 min., 1000 zł/60 min.

Duet CELLOHOLICS

od 800 do 1600zł/ występ

Oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego (wejście, ofiarowanie, Komunia św./podpisywanie dokumentów, wyjście) - 800 zł
Oprawa muzyczna ślubu + wykonanie dodatkowo 4 wybranych utworów w dowolnym momencie, np. podczas składania życzeń przez gości - 1000 zł
Oprawa muzyczna ślubu + koncert z dowolnym repertuarem podczas wesela - 1400 zł/30 min., 1600 zł/60min.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z mojej oferty, gdyż jestem profesjonalnym muzykiem z dużym doswiadczeniem. Mogę zagwarantować jakość wykonania, piękną, niemalże każdą muzykę, spełnienie określonych potrzeb Młodej Pary, a przede wszystkim 100% zaangażowania, bo robię to, co kocham :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta wyróżnia się zastosowaniem wiolonczeli w sposób solowy. Ukazanie piękna instrumentu, jego ciepłej, głębokiej barwy. Jest to moja osobista misja :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jako zawodowy muzyk już ze sporym doświadczeniem, stawiam na jakość wykonania mojej pracy, oddanie piękna barwy instrumentu, jakim jest wiolonczela i włączeniem się w klimat danego wydarzenia poprzez wykorzystanie mojego szerokiego repertuaru.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, co najbardziej lubię w branży ślubnej to świadomość, że uczestniczę w tak ważnym wydarzeniu jakim jest ślub. Zostawiam cząstkę siebie i widzę radość ludzi, którzy właśnie wkraczają w nowy etap swojego życia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jestem laureatem ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych:
*Złoty medal na Międzynarodowym Konkursie Kameralnym w Pradze, w Czechach
*1 miejsce na Międzynarodowym Konkursie Kameralnym w Puli, w Chorwacji
*1 miejsce na Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów w Chrzanowie
*Wyróżnienie na Miedzynarodowym Konkursie Muzycznym w Warszawie
*3 miejsce na Międzynarodowym Konkursie Kameralnym w Jaworze

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Ogromną radość sprawia mi gra na wiolonczeli. Jest to coś, bez czego nie wyobrażam sobie swojego życia. Jeszcze większą radość sprawia mi podzielenie się tym z innymi. Oddanie słuchaczom emocji i piękna muzyki, którą wykonuję.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Uczestniczyłem w wielu kursach wykonawczych na szczeblu Międzynarodowym i Ogólnopolskim. Pracowałem z wybitnymi osobowościami, znanymi na całym świecie. Aktualnie jestem na ostatnim roku studiów w Akademii Muzycznej w Katowicach.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa obejmuje każdą porę dnia i nocy. Zależy ona od określonych potrzeb klienta. Gwarantując oprawę muzyczną, występuję podczas ceremonii ślubnej, lecz także podczas tzw. "mini koncertów" (30min-120min).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W wieku 16 lat miałem okazję pierwszy raz wystąpić podczas ceremonii ślubnej. Od 8 lat reguralnie występuję podczas różnego rodzaju wydarzeń ślubnych.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Posiadam bardzo duże doświadczenie w zakresie ślubów "nietypowych" najczęściej są to śluby plenerowe, ceremonie międzynarodowe, poza granicami Polski, charakteryzujące się pewną określoną kulturą dla danego społeczeństwa ludzi. Chętnie poddaję się pomysłow Pary Młodej, kiedy jestem proszony, np. o konkretny utwór czy występ w nietypowym dla mnie miejscu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Występuję jako wiolonczelista-solista, współpracuję ze stacjonarnymi organistami w danej parafii, w której dostaje zlecenie do wykonania oprawy muzycznej. Jak również wspólnie z moimi przyjaciółmi w dueatach z instrumentami tj.: organy, fortepian, skrzypce, wokal damski, męski, harfa, wiolonczela, altówka, trąbka. Skład dostosowujemy do potrzeb klienta, występujęmy w różnych konfiguracjach, np. w kwartecie smyczkowym, kwartecie wiolonczelowym, triu fortepianowym, triu skrzypce-wiolonczela-organy lub skrzypce-wiolonczela-wokal damski.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Gram na instrumencie lutniczym klasy mistrzowskiej tj. instrumentaliści, z którymi współpracuję. Jest to dla mnie bardzo istotny aspekt, gdyż zależy mi na wiarygodnym oddaniu piękna dźwięku, który daje wiolonczela. Za tą sprawą potrzebny jest instrument o bardzo wysokiej klasie, wykonany przez profesjonalnego lutnika.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Językami jakimi się posługuję to: język angielski na poziomie zaawansowanym, język niemiecki na poziomie komunikatywnym i język hiszpański na poziomie podstawowym.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Moje terminy są rezerwowane z rocznym wyprzedzeniem, więc im wcześniej tym lepiej :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Większość informacji udzielam telefonicznie i droga mailową, gdyż miejsca w którym gram są często oddalone od mojego miejsca zamieszkania nawet o ponad 300 km. Jeśli miejsce znajduje się stosunkowo blisko, jestem otwarty na spotkanie, oczywiście bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zazwyczaj odbywa się to drogą mailową i telefoniczną. Miesiąc przed ceremonią preferuję zamknięcie wszystkich szczegółów dotyczących programu i określonego planu wydarzenia.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Sam zawsze jestem bardzo otwarty na wszelakie propozycje ze strony Pary Młodej.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

W takich przypadkach opisuję charakter i pewne kryteria, jakimi rządzą się dane miejsca, w których mam otrzymać zlecenie. Dzięki mojemu doświadczeniu wiem co dobrze się komponuje i oddaje klimat miejsca i czasu, w którym się znajdujemy.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jestem dosyć elastyczną osobą, posiadam szeroki w repertuar i potrafię się bardzo szybko dostosować w zmiany.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Głównymi trudnościami zaniedbane organy w kościołach, które nie stoją. Dzięki specyfice mojego instrumentu i własnemu doświadczeniu potrafię sobie w szybki sposób z tym poradzić. Sam zawsze koryguje swój strój i dostosowuję się do barwy danego instrumentu.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie (25)

CELLOHOLICS - Wiolonczela na Twoim ślubie i nie tylko... id:21759
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 25 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Asia i Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 09-08-2021

Gorąco polecamy tych Panów! ♥️ Na naszym ślubie i składaniu życzeń grali dwaj bardzo mili wiolonczeliści. Nastrój który tworzyła muzyka na żywo był nieoceniony. Szczególnie dziękuję za niespodziankę i zagranie utworu mojego ulubionego zespołu. ;) Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Są to profesjonaliści którzy mają szeroki i różnorodny repertuar dopasowany do gustu i okoliczności. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za miłą współpracę.
P.S. Mamy nadzieję że ciasta smakowały. :)

Michał
02-02-2022

Dziękujemy bardzo! :) oczywiście, ciasta bardzo smakowały i bardzo szybko zniknęły. Piekny gest! Dzięki 🙂

K
Karolina Kirstein
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Katowice
Data dodania: 29-07-2021

Polecam z całego serca ❤️ Najlepsza, profesjonalna oprawa muzyczna !
Pozdrawiamy
Karolina i Szymon

Michał
10-01-2022

Dziękujemy Pięknie!

J
Jolanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-01-2021
Chorzów
Data dodania: 19-01-2021

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w całym życiu.
Dzień niezwykły, który pragnie się zapamiętać na zawsze. Powinien być pełen szczęścia, niepowtarzalny i dopracowany w każdym aspekcie.
Dzięki Panu Michałowi ten ważny dla nas moment był nie tylko piękniejszy, ale także magiczny.
Bardzo dziękujemy za profesjonalną, oryginalną oprawę muzyczną dzięki której ten wielki dzień nabrał dodatkowego piękna, stał się jeszcze bardziej wzruszający i niezapomniany.
Jeśli szukasz niepowtarzalnej i poruszającej oprawy muzycznej na swój ślub, to Pan Michał z pewnością spełni Twoje oczekiwania i zrealizuje wszelkie życzenia związane z wysokiej klasy oprawą muzyczną. 

Michał
08-02-2021

Dziękuję za piękne słowa! Państwa ślub był dla mnie szczególnym przeżyciem :) dziękuję i pozdrawiam! 😊

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Żarki
Data dodania: 18-10-2020

Serdecznie polecamy!
Mieliśmy okazję korzystać z oprawy muzycznej zapewnionej przez Pana Michała. Usługa zrealizowana na najwyższym poziomie. Wiolonczela była niezwykłym dopełnieniem ceremonii kościelnej i stworzyła piękny klimat. Wszyscy goście byli pod wrażeniem.

Michał
08-02-2021

Dziękuję za złożenie opinii :) wszystkiego dobrego! :)

E
Ewa i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-08-2019
Sosnowiec
Data dodania: 28-01-2020

Gorąco polecamy, wszystko wyszło świetnie i zgodnie z ustaleniami.

Michał
08-02-2021

Dziękuję za złożoną opinię i pozdrawiam serdecznie! :)

K
Korneliusz i Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 29-12-2019

Pełen profesjonalizm i zero stresu. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Cały występ odbył się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Był dopełnieniem naszej ceremonii, stworzył romantyczny, podniosły nastrój, ujął gości, a nam pozostawił bezcenne wspomnienia. Gorąco polecam.

Michał
08-02-2021

Dziękuję za miłe słowa, bardzo się cieszę, że wszystko wyszło zgodnie z planem 😊 gorąco pozdrawiam! 😊

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 08-07-2019

Pelen profesjonalizm - od kontaktu i uzgodnien po realizacje. Cena w porównaniu do jakosci rowniez niewygorowana, przy tym proste i uczciwe zasady rozliczen :) polecam goraco!

Michał
08-07-2019

Dziękuję bardzo!
Pozdrawiam serdecznie!
Michał Koziński

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Piekary Śląskie
Data dodania: 23-06-2019

Oprawa muzyczna, którą zapewnił Pan Michał była doskonałym wyborem. Pan Michał jest osobą bardzo profesjonalną, dzięki czemu kontakt i ustalenie szczegółów przebiegło bardzo sprawnie.
Bardzo cieszymy się z wyboru Pana Michała i śmiało możemy powiedzieć, że dodał piękna naszej ceremonii i zrobił to w bardzo profesjonalny sposób. Dostarczył nam wielu wzruszeń w czasie ślubu, a wszyscy goście nie mogli wyjść z podziwu.
Polecamy z całego serca! :)
Pozdrawiamy serdecznie,
Magda i Wojtek

Michał
23-06-2019

Dziękuję pięknie!
Pozdrawiam serdecznie! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Michał Koziński
Adres: Katowice, , 40-007, woj. śląskie
795-175...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10426
Zadzwoń
795-175...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie