kwartet smyczkowy Prestige (harfa opcjonalnie)

od 2000 do 5000 zł
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
609-232...

Instrumenty:

  • altówka
  • harfa
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski
  • śpiew męski

O nas

Kwartet Smyczkowy PRESTIGE składa się z absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej. Zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych (również w plenerze), oraz muzyką podczas składnia życzeń. Gramy również podczas obiadów weselnych tworząc atmosferę jak w serialu Bridgertonowie :) Jesteśmy w stanie przygotować utwór na zamówienie i zagrać go podczas ślubu lub na przykład w trakcie wesela jako prezent dla rodziców Pary Młodej. Gramy od lat, mamy duże doświadczenie i pomagamy w doborze utworów, do wyboru: klasyka, standardy jazzowe, muzyka filmowa, a nawet współczesne piosenki znane ze stacji radiowych. Dodatkowo gramy też z cudownymi wokalistkami lub harfą, a także jesteśmy w stanie zapewnić organistę.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy młodzi, a doświadczeni. Jeżeli w naszym obszernym repertuarze nie ma Waszej ulubionej piosenki - przygotujemy ją. Możemy też zaprosić do współpracy harfistkę i/lub jedną z wokalistek o cudownym głosie, z którymi współpracujemy. Oprócz oprawy muzycznej ślubu, często gramy również podczas obiadu weselnego.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jeśli Para Młoda ma swoją ulubioną piosenkę, bez której nie wyobraża sobie swojego ślubu - przygotujemy ten utwór na zamówienie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Słuchamy i staramy się dopasować do oczekiwań. Na miejscu jesteśmy zawsze przed czasem i staramy się tak grać, aby wzruszać.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy grać na instrumentach, robimy to od 7 roku życia.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Miło jest oglądać wzruszenie na twarzach Pary Młodej i ich gości. Lubimy jeździć i odwiedzać nowe miejsca, w których organizowane są śluby.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Obecnie pracujemy w Filharmonii Pomorskiej i Operze Nova.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Kwartet smyczkowy Prestige występuje na terenie całego kraju na prestiżowych imprezach m.in. podczas uroczystości wręczenia nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Zamku Królewskim w Warszawie, z okazji jubileuszu 90lecia istnienia Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Muzycy kwartetu brali udział w koncercie „Pamiętajcie o Hybrydach”, który był imprezą towarzyszącą festiwalowi Jazz Jamboree, akompaniując takim artystom jak: Kayah, Ewa Bem, Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach. Grali też koncert na balkonie bydgoskiej kamienicy Święcickiego w ramach koncertów „Mozart 4 ever”, które przybliżały postać tego kompozytora w regionie. Na zaproszenie Fundacji Nowa Sztuka Wet Music kwartet uczestniczył w „Relokacjach – koncert w pół drogi”, które dotyczyły bliskich związków Bydgoszczy z Toruniem. Kwartet Prestige nagrał aranżacje smyczkowe na płytę duetu: Pawlicki/Maćkowiak pt. „the Dulouz Legend” oraz towarzyszył mistrzom świata (Victor dal Silva i Hanna Karttunen) podczas Gali Wieczornej festiwalu „Bydgoszcz żyje tańcem”. Na zaproszenie Danuty Błażejczyk zespół zagrał koncert „Prognoza na jutro” poświęcony pamięci Danuty Rinn w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Kwartet smyczkowy Prestige pod kierownictwem muzycznym Artura Grudzińskiego występował z takimi artystami jak: Kayah, Ewa Bem, Kuba Badach, Dorota Miśkiewicz, Alicja Majewska, Kazik, Artur Andrus i Poparzeni Kawą Trzy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Ze sobą gramy już od studiów, a w branży ślubnej jesteśmy od 2010 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Graliśmy już na ślubach humanistycznych, które nie mają ustalonej jednej formy. Dlatego umiemy w trakcie ślubu dostosować się nawet do niespodziewanej sytuacji.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo gramy w 4 osoby: dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela. Dodatkowo współpracujemy z bardzo zdolnymi wokalistkami rozrywkowymi (Voice of Poland) i klasycznymi. Jest też możliwość doangażowania harfy, która robi piękny, baśniowy klimat.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

To zależy od daty. Niektóre terminy są już zaklepane dwa lata wcześniej, ale nie wszystkie weekendy mamy zajęte, więc warto próbować :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Na ogół ustalamy wszystko telefonicznie, przez maila lub w trakcie rozmowy online. Nie jest to płatna usługa :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy w stanie zaaranżować Wasz ulubiony utwór.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Niezdecydowanych pytamy o gusta muzyczne i na tej podstawie sami proponujemy repertuar.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najbardziej ekstremalna sytuacja, była wtedy, gdy helikopter sypał płatki róż na gości. Musieliśmy bardzo mocno przymocować nuty do pulpitów :)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Kiedyś zabrakło prądu w dużym kościele, zrobiło się ciemno, przy wyłączonym mikrofonie nie było słychać księdza. Zaczęliśmy grać, zrobił się fajny nastrój. Goście to potem dobrze wspominali.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Komedia romantyczna To właśnie miłość / Love actually

kwartet smyczkowy Prestige (harfa opcjonalnie)
Średnia ocen: 3,67 / 5 z 3 opinii
M
Marta i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2014
Data dodania: 13-06-2016

Kwartet Prestige przygotował dla nas i zagrał naszą ulubioną piosenkę na pierwszy taniec. Bardzo dziękujemy!!! Było pięknie :)

A
Anna i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-05-2015
Data dodania: 18-06-2015

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad udziałem kwartetu smyczkowego w uroczystości ślubnej, to Prestige spełnia oczekiwania w 100%. Gwarantują szeroki repertuar kompozycji muzycznych do wyboru oraz najwyższy profesjonalizm wykonania, którego liryczność była idealnym dopełnieniem ślubu. Z całego serca polecamy !!!

Nazwa firmy: kwartet smyczkowy Prestige
Imię: Marta 
Adres: Bydgoszcz, 85-071, woj. kujawsko-pomorskie
609-232...
liczba odwiedzin: 8203
Zadzwoń
609-232...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie