Renaissance Hotels ***** id:32623

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 06-12-2017
Liczba odwiedzin: 512

Oferta

W Renaissance Warsaw Airport Hotel znajdziesz miejsce, w którym proste przysmaki stają się niezapomnianymi chwilami. Dogodnie zlokalizowany, naprzeciwko Międzynarodowego Lotniska im. Fryderyka Chopina i doskonale wyposażone pozwala zrelaksować się przed lub po locie w komfortowych dźwiękoszczelnych pomieszczeniach.

Goście mogą skosztować dań kuchni lokalnej i międzynarodowej w hotelowej restauracji lub jednego z naszych wyjątkowych koktajli w barze. Jeśli jesteś tutaj, aby odwiedzić Warszawę, znajdziesz łatwy do osiągnięcia głównych obszarów miasta w ciągu piętnastu minut jazdy: Miasto, Stare Miasto, Parlament, Muzeum Narodowe, Stadion Narodowy i wiele innych historycznych i współczesnych miejsc do wchłonięcia lokalnego klimatu.
Zapytaj mieszkańca Navigatora, jak najlepiej wykorzystać swoją podróż do stolicy Polski.

Typ obiektu

 • hotel

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • max. liczba osób: 350

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.