Zobacz zdjęcia (5)
Reportaż ślubny & Plener - sankowski, Wrocław - zdjęcie 1
Reportaż ślubny & Plener - sankowski, Wrocław - zdjęcie 2 Reportaż ślubny & Plener - sankowski, Wrocław - zdjęcie 3 Reportaż ślubny & Plener - sankowski, Wrocław - zdjęcie 4 Reportaż ślubny & Plener - sankowski, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Reportaż ślubny & Plener - sankowski id:29502

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Mam duże doświadczenie fotograficzne, nie tylko ślubne. Moja wiedza, sprzęt i czujne oko pozwalają mi, poradzić sobie w każdej sytuacji. Jeśli trzeba, jestem niezauważalny i dyskretny, ale potrafię też rozmawiać z ludźmi, wzbudzam zaufanie, a do zdjęcia przekonam nawet najbardziej skrytą osobę, tak Wasza ciotka też mi się nie oprze.

Zdjęcia które otrzymacie, będą przede wszystkim spójne. Będą opowieścią, którą będzie się chciało poznać od początku do końca. Nie będzie to historia monotonna. Kadry będą zróżnicowane, ciekawe. Natomiast kolorystyka zdjęć będzie dopasowana do Waszych charakterów, do miejsca w jakim odbędzie się Wasza uroczystość.

Jestem elastyczny, nie trzymam się sztywno limitów. Lubię wykorzystywać chwilę. Jeśli nadarzy się okazja zrobienia kilku zdjęć więcej, to je zrobię. Zostanę dłużej, a nawet wykonam Wam plener ślubny, zupełnie spontanicznie, tylko dlatego, że akurat poczuliście na taki ochotę, nawet jeśli wcześniej nie było go w planach. Jeśli trzeba będzie, wyjedziemy w góry, albo spotkamy się kilka miesięcy wcześniej, aby wykonać sesję przedślubną.

Jednak przede wszystkim nie jestem Pan, Pan Fotograf. Jestem Darek. Jeżeli będziemy ze sobą współpracować to tylko i wyłącznie na takich zasadach. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam,
Darek ;)

liczba odwiedzin: 1377

Popularne miasta w okolicy