Restauracja Chata Drwala id:9502

Oferta
Dodaj do plannera

Miło nam zaprosić Państwa do czynnej codziennie od 11 do 22 Restauracji Chata Drwala w Katowicach, gdzie beskidzkiej włóczęgi czas i smak przywołać można, gdzie siły jadłem i napitkiem podratować trzeba.

Restauracja Chata Drwala specjalizuje się w organizacji wszelakich imprez okolicznościowych, tych w gronie rodziny i przyjaciół – urodziny, rocznice, chrzciny, wesela i przyjęcia ślubne, stypy, jak również spotkań biznesowych, bankietów służbowych etc.
Zapraszamy do organizacji przyjęcia na jednej z naszych sal – Dużej Chacie dla około 50 osób lub Kominkowej dla około 20 osób.
Ze swej strony zapewniamy wyśmienite potrawy, profesjonalną obsługę oraz niepowtarzalny klimat każdego spotkania dostosowany do jego charakteru.
Na życzenie Goscia przygotowujemy specjalne menu każdej uroczystosci dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów Klienta.


Kuchnia nasza specjały polskie, śląskie i góralskie poleca, wszelkie imprezy okolicznościowe organizuje – bankiety wystawne, wesela bogate, kolacje służbowe.

W sezonie letnim zapraszamy na chwilę wytchnienia i odpoczynku do naszego ogródka letniego urządzonego na wewnętrznym dziedzińcu hotelu. Miejsce to dzięki gustownemu oświetleniu gwarantuje miłe wieczory w przytulnej, intymnej atmosferze.

Zapraszamy także do organizacji imprez na naszym ogródku. Rodzinne jak i firmowe grille mile widziane! zapewniamy sprzęt do grillowania oraz obsługę.

Dodatkowe informacje

Standard

  • ilość sal: 2

Liczba gości

  • max. ilość osób: 50

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Restauracja Chata Drwala
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-856
Data dodania: 29-01-2013
Liczba odwiedzin: 1483

Polecamy

Nowe ogłoszenia