Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór, Nowa Słupia - zdjęcie 1
Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór, Nowa Słupia - zdjęcie 2 Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór, Nowa Słupia - zdjęcie 3 Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór, Nowa Słupia - zdjęcie 4 Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór, Nowa Słupia - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór id:28739

Nowa Słupia, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Restauracja & Hotel Świętokrzyski Dwór umiejscowiona jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Miejsce to stało się nieodłącznym elementem krajobrazu naszego województwa. Budynek znajduje się na zboczu Świętego Krzyża i w całości wykonany jest z bali, a dodatkowym elementem uatrakcyjniającym to miejsce jest przestronny taras widokowy.
Restauracja Świętokrzyski Dwór to świetne miejsce do spotkań rodzinnych, imprez okolicznościowych, towarzyskich oraz biznesowych. Nasza kuchnia na pewno Państwa pozytywnie zaskoczy zaspokajając każde gusta.
Obsługa dołoży wszelkich starań aby każda uroczystość stała się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Dopełnieniem niezwykłego smaku naszych potraw są wina z całego świata.
Oferujemy najwyższy standard usług hotelowych i biznesowych zapewniając komfortowe warunki do pracy i wypoczynku. Do dyspozycji gości przeznaczone jest 17 pokoi mogących pomieścić do 51 osób.
Obiekt wyposażony jest w salę balową, salę konferencyjną oraz salę przeznaczoną na mniejsze imprezy okolicznościowe.
Para Młoda, która zdecyduje się na organizację wesela oraz kolejno chrzcin w "Świętokrzyskim Dworze", otrzyma tajemniczą niespodziankę.
Naszą specjalnością są rónież: chrzciny, komunie, urodziny, pobyty weekendowe, wczasy rodzinne, wypoczynek świąteczny spotkania biznesowe i inne.
Zapraszamy

liczba odwiedzin: 4061

Popularne miasta w okolicy