Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Kopalnia Smaku, Wieliczka - zdjęcie 1
Restauracja Kopalnia Smaku, Wieliczka - zdjęcie 2 Restauracja Kopalnia Smaku, Wieliczka - zdjęcie 3 Restauracja Kopalnia Smaku, Wieliczka - zdjęcie 4 Restauracja Kopalnia Smaku, Wieliczka - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Kopalnia Smaku id:40117

Wieliczka, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Często mówi się o przyjęciu weselnym, że to „jedyny taki bal w życiu”. Przeżyjcie zatem ten wyjątkowy dzień razem z nami.

W obecnych czasach żyjemy w ekstremalnie szybkim tempie. W tym zabieganiu zdarzają się jednak chwile wyjątkowe, kiedy chcemy się zatrzymać i spędzić piękne momenty z najbliższymi. Komunie, chrzciny, urodziny, ważne rocznice, przyjęcia służbowe, szkolenia czy wesela?

Nasza Restauracja zapewnia możliwość dobrania wysmakowanego, różnorodnego menu, w którym potrawy zawsze są przygotowywane z najwyższej jakości składników, pozwoli Wam i Waszym Gościom w pełni cieszyć się tym wyjątkowym momentem w życiu. Pozwólcie potraktować się po królewsku w tym szczególnym dniu!

Kopalnia Smaku ulokowana jest w samym centrum Wieliczki, w bliskim sąsiedztwie z najważniejszymi punktami na mapie lokalnego życia. Naszą Restaurację odwiedza co roku tysiące zachwyconych turystów.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wieliczka, , 32-020, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2194

Popularne miasta w okolicy