Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Łabędzi Ostrów, Giżycko - zdjęcie 1
Restauracja Łabędzi Ostrów, Giżycko - zdjęcie 2 Restauracja Łabędzi Ostrów, Giżycko - zdjęcie 3 Restauracja Łabędzi Ostrów, Giżycko - zdjęcie 4 Restauracja Łabędzi Ostrów, Giżycko - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Łabędzi Ostrów id:26712

Giżycko, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 120

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Zapraszamy do Restauracji Łabędzi Ostrów w ośrodku wypoczynkowym, usytuowanym na malowniczym półwyspie w Pięknej Górze, nad jeziorem Kisajno.
W menu a’la carte zaproponowanym przez Szefa Kuchni każdy znajdzie coś dla siebie. Serwujemy smaczne posiłki domowe. Smakoszom polecamy szczególnie duży wybór ryb z mazurskich jezior (sandacz, sielawa, szczupak, okoń) oraz dania tradycyjnej kuchni regionalnej.
Nasza specjalność to: lin zapiekany w śmietanie, dzyndzałki z rozmaitym farszem i kakor z sosem grzybowym.
Polecamy także ryby wędzone ciepłym dymem, z naszej własnej wędzarni (sielawa, pstrąg, węgorz) oraz ryby marynowane (okoń), które mogą być smacznym prezentem i już w zaciszu domowym będą przypominać o smaku i słońcu Mazur.
W Restauracji Łabędzi Ostrów organizowane są uroczystości rodzinne, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, konferencje, wesela, bale. Każda z uroczystości ma oryginalną i specjalnie na tę okazję przygotowaną oprawę oraz menu - w pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
W sali restauracyjnej organizujemy przyjęcia nawet na 120 osób, a dzięki urokliwej i odpowiedniej aranżacji sala znakomicie nadaje się również na mniejsze przyjęcia np. imieniny.
Latem do dyspozycji Państwa pozostawiamy również taras ze wspaniałym widokiem na jezioro Kisajno, gdzie każdy wśród zieleni i śpiewu ptaków, będzie mógł urządzić niezapomniane przyjęcie.
Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy dwie sale konferencyjne, w których mogą być organizowane:
• szkolenia
• konferencje
• prezentacje i pokazy
• spotkania integracyjne
Sale konferencyjne przeznaczone są maksymalnie dla 120 osób. Zapewniamy także catering.

liczba odwiedzin: 1407

Popularne miasta w okolicy