Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny, Grudziądz - zdjęcie 1
Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny, Grudziądz - zdjęcie 2 Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny, Grudziądz - zdjęcie 3 Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny, Grudziądz - zdjęcie 4 Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny, Grudziądz - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny id:27551

Grudziądz, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Biorąc pod uwagę potrzeby przyszłych małżonków obsługa Parkowego Domu Weselnego uczestniczy w organizacji uroczystości weselnej tak, aby wszystko przygotowane zostało perfekcyjnie.
W cenie wesela dla świeżo upieczonych małżonków Parkowy Dom Weselny przygotowuje apartament, a pozostali goście mają możliwość wynajęcia pokoju w cenach rabatowych.Młodzi witani w progu przez rodziców chlebem i solą najważniejszy wieczór w swoim życiu spędzają na klimatyzowanej sali przystrojonej kwiatami i wyjątkowymi dekoracjami.
Możliwości przygotowania wesela jest wiele, a wszystkie prośby i sugestie młodej pary uwzględnia obsługa Parkowego Domu Weselnego. Atutem Parkowego Domu Weselnego jest ogromna sala mieszcząca ponad 200 osób oraz menu poza potrawami standardowymi w ofercie znajdują się dania z dziczyzny. Udziec z dzika z kaszą i jabłkami czy sarna w sosie śmietanowym to tylko niektóre z dań, które na weselnym stole mogą zagościć. Ponadto w ofercie znajduje się wiejski stół, który ucieszy niejednego smakosza polskiej kiełbasy - szynka, polędwica, boczek oraz swojski chleb to przysmaki, których smaku nie zapomnimy.
Dodatkowo warto skorzystać z możliwości przygotowania stołu z ciastami i słodkościami oraz trunkami własnej roboty.

liczba odwiedzin: 1492

Popularne miasta w okolicy