Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Perła, Oborniki Śląskie - zdjęcie 1
Restauracja Perła, Oborniki Śląskie - zdjęcie 2 Restauracja Perła, Oborniki Śląskie - zdjęcie 3 Restauracja Perła, Oborniki Śląskie - zdjęcie 4 Restauracja Perła, Oborniki Śląskie - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Perła id:18133

Oborniki Śląskie, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala z noclegiem
  • ośrodek wypoczynkowy

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 140

Restauracja Perła w Obornikach Śląskich to obiekt weselny położony w centrum otoczonego lasami, malowniczego miasteczka. To idealne miejsce na wesele dla wszystkich tych, którzy poszukują ucieczki od miejskiego zgiełku i hałasu, a także marzą o przyjęciu wśród zieleni. W naszej klimatyzowanej, przytulnej i eleganckiej sali zorganizujesz wesele na maksymalnie 140 osób. Gościnność i domowe ciepło tego miejsca na pewno zostaną docenione przez Waszych gości. Pełen zieleni, uroczy ogródek, da chwilę wytchnienia wszystkim biesiadnikom.

Spełnianie marzeń par młodych to nasza pasja, dlatego gwarantujemy, że wesele zorganizowane w naszej Restauracji Perła na długo zostanie w sercach Waszych i Waszych bliskich. Oferujemy pięknie przystrojoną salę, niezwykle przyjazne otoczenie i kompleksową organizację każdego szczegółu imprezy. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego chętnie dopasujemy się do Waszych indywidualnych potrzeb.

W Restauracji Perła menu wyróżnia się smakami jak u mamy - stawiamy na tradycyjne, polskie receptury znane od lat. Wierzymy, że smak dań weselnych może być nośnikiem najlepszych wspomnień, dlatego w swoją pracę wkładamy całe serce. Wśród naszych propozycji znajdziecie wiele dań sezonowych, ponieważ dbamy o to, by potrawy komponować z produktów świeżych i najwyższej jakości.

Restauracja Perła sąsiaduje z OSiR-em, dzięki czemu przed weselem lub po uroczystości można skorzystać z basenu, kortów tenisowych czy boiska. To na pewno atut dla wszystkich tych, którzy pragną nieco przedłużyć atmosferę tego wyjątkowego dnia i spędzić w gronie najbliższych nieco więcej czasu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Oborniki Śląskie, , 55-120, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 4263

Popularne miasta w okolicy