Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Pod Gruszką, Kraków - zdjęcie 1
Restauracja Pod Gruszką, Kraków - zdjęcie 2 Restauracja Pod Gruszką, Kraków - zdjęcie 3 Restauracja Pod Gruszką, Kraków - zdjęcie 4 Restauracja Pod Gruszką, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Pod Gruszką id:54905

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Wesele w klimacie dawnego Krakowa
Zabytkowe wnętrza XIV-wiecznej kamienicy Pod Gruszką – jednej z pierwszych, które wyznaczyły ramy dzisiejszego Rynku Głównego – stanowią doskonałą oprawę dla eleganckiego wesela, w klimacie vintage. Przestronne wnętrza, wysokie sufity zdobione oryginalną sztukaterią i ogromne, drewniane okna, wychodzące z jednej strony na Sukiennice i Wieżę Ratusza, a z drugiej na kultową ulicę Sławkowską. Do tego najwyższa jakość obsługi, niezapomniany klimat oraz królewski smak naszych potraw to gwarancja wyjątkowych chwil.

Ślub w zabytkowej Sali Baltazara Fontany
Bezpośrednio z salą barową sąsiaduje perła w koronie Restauracji Pod Gruszką, czyli sala Fontany. Zaprojektowana w XVII wieku przez szwajcarskiego architekta, Baltazara Fontanę, na prośbę ówczesnego właściciela kamienicy, stanowi dziś jedno z najpiękniejszych wnętrz w Polsce. Misterne, gotyckie sklepienia będą stanowić wyjątkową oprawę ślubu humanistycznego, a nietuzinkowy klimat z pewnością pozostanie na długo w pamięci. Sala Fontany pomieści 70 osób.

Uroczystość z widokiem na Rynek
Sala Zielona z wysokimi, zdobionymi sufitami, zabytkowymi meblami i oknami zapewniającymi dużo światła to idealna przestrzeń do zorganizowania kameralnego obiadu weselnego w eleganckim, krakowskim klimacie (pomieści do 80 osób). Sala Barowa wprowadza z kolei odrobinę nowoczesności i stanowi doskonałą przestrzeń taneczną, gdzie podczas zabawy Goście będą mogli raczyć się drinkami serwowanymi przy barze. I najważniejsze – bajkowy widok na Sukiennice i Wieżę Ratusza rozpościerający się z okien. Pierwszy taniec w takim otoczeniu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Możemy zapewnić:
• Pomoc w organizacji ślubu cywilnego lub humanistycznego
• Dekoratorkę i florystkę
• Oprawę muzyczną (DJ, muzyka na żywo)
• Fotografa

Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ul. Szczepańskiej 1 i obejrzenia sali osobiście! Zachęcamy również do kontaktu mailowego – z chęcią przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę wraz z menu.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji!
Restauracja Pod Gruszką

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 31-011, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 12:00 - 22:00 Wt: 12:00 - 22:00 Śr: 12:00 - 22:00 Cz: 12:00 - 22:00 Pt: 12:00 - 22:00 Sb: 10:00 - 22:00 Nd: 10:00 - 22:00
liczba odwiedzin: 159

Popularne miasta w okolicy