Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Pro Publico, Koszyce Wielkie - zdjęcie 1
Restauracja Pro Publico, Koszyce Wielkie - zdjęcie 2 Restauracja Pro Publico, Koszyce Wielkie - zdjęcie 3 Restauracja Pro Publico, Koszyce Wielkie - zdjęcie 4 Restauracja Pro Publico, Koszyce Wielkie - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Pro Publico id:27247

Koszyce Wielkie, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 3 sale i zadaszony ogródek letni mieszczące w sumie 17 stolików z 70 miejscami siedzącymi. Sale wyposażone w sprzęt do prowadzenia konferencji, dwa ekrany oraz zawsze dostępny dla Państwa obszerny ogród.
Wszystko to sprawia, że nasza restauracja to idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich, firmowych, a także bankietów i przyjęć okolicznościowych.

Zapraszamy Państwa do rodzinnej restauracji o pięknym, przytulnym wnętrzu, które dopracowaliśmy na przestrzeni lat funkcjonowania. Hasłem przewodzącym naszej działalności jest: „Miejsce przyjazne rodzinie” gdzie w miłej atmosferze spędzą Państwo czas z rodziną, a dzieci znajdą miejsce do bezpiecznej zabawy. Restaurację Pro Publico wyposażyliśmy w szereg udogodnień tj. krzesełka do karmienia, kącik zabaw dla dzieci, pokoik do przewijania i karmienia oraz plac zabaw zlokalizowany w obszernym ogrodzie.

Nasi Goście tu zasmakują tradycyjnych i smacznych dań przygotowywanych na bazie świeżych produktów. Naszą kuchnię wyróżnia sezonowość produktów oraz zmienność serwowanych potraw. Jednak w menu oprócz dań obecnych na stałe, można odnaleźć ciekawe propozycje Szefa Kuchni, potrawy wykonane z aktualnie dostępnych na lokalnych targach i bazarach produktów- głównie świeżych warzyw i owoców.

Staramy się także wspierać rodzimych wytwórców dlatego nasi Goście znajdą u nas szeroki wybór piw - również smakowych, z wszystkich regionów Polski.

liczba odwiedzin: 1899

Popularne miasta w okolicy