Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
Restauracja RATUSZOVA, Poznań - zdjęcie 1
Restauracja RATUSZOVA, Poznań - zdjęcie 2 Restauracja RATUSZOVA, Poznań - zdjęcie 3 Restauracja RATUSZOVA, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

Restauracja RATUSZOVA id:26990

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W centrum wielkopolskiej stolicy, w piwnicach kamieniczki o numerze 55 czas sie zatrzymał ... Przesiąknięte historią wnętrze zamarło w swoim wystroju, wzbogacone podmuchem nowoczesnych detali. Od ponad pół wieku istnieje tutaj Restauracja Ratuszova, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, gdzie klimat renesansowej kamieniczki wypełnia aromat staropolskich potraw, a każdy Gość traktowany jest wyjątkowo. Ratuszova to jednak coś więcej niż tylko Restauracja — to spotkanie z historią i to na dodatek z jej najsmaczniejszą częścią. Nie tylko aranżacja wnętrza przypomina o silnym związku ze staropolskim zwyczajem, lecz przede wszystkim proponowana kuchnia, która potrafi zachwycić nawet najbardziej wybredne podniebienia.
Każdy, kto odwiedzi Ratuszovą, przekona się, iż powstała ona z zamiłowania do tradycji i jedzenia. W roku 1657 w kamiennicy o numerze 55 mieszkał przez niecały rok król Polski Jan II Kazimierz z rodu Wazów, który stał sie inspiracją do stworzenia wnętrza pełnego szlacheckiego oraz królewskiego wyrazu. Dla przełamania konwencji właściciele zdecydowali sie na dodatki pochodzące z początku zeszłego wieku. Dzięki temu między innymi mroki piwnicznego wnętrza rozświetlają secesyjne lampy, a wystrój Ratuszovej dopełniają designerskie ozdoby i barowe meble o najwyższej jakości wykonania.
Dla naszych Szanownych Gości przygotowaliśmy trzy sale: restauracyjną, kawiarnianą i barową. Od kwietnia zapraszamy także do naszego ogródka letniego na Rynku.Restauracja Ratuszova będzie zaszczycona możliwością ugoszczenia Państwa w swoich murach. Nasza elastyczność i otwartość na różne pomysły z pewnością sprawią, iż długo nie zapomną Państwo o wizycie w Ratuszovej.Serdecznie zapraszamy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, , 61-772, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2907

Popularne miasta w okolicy