Restauracja Stangret id:27889

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskie
Data dodania: 24-05-2017
Liczba odwiedzin: 445

Oferta

Restauracja Stangret oferuje bogatą gamę potraw zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej.
Organizujemy:- wesela,
- bankiety,
- komunie,
- chrzciny,
- imprezy okolicznościowe i plenerowe.
Wesela to od lat nasza specjalność, goście mają do dyspozycji dwie duże sale bankietowe i sami ustalają sposób ich przeznaczenia - w której będą odbywać się tańce, a w której konsumpcja.
Podjeżdżając pod naszą restaurację Młodą Parę powita stangret, który poprowadzi Państwa po czerwonym dywanie do lokalu. Staropolskie powitanie chlebem i solą przez rodziców Państwa Młodych wprowadzi wszystkich w weselny nastrój. Miła obsługa powita Państwa szampanem.
Wesela to od lat nasza specjalność, goście mają do dyspozycji dwie duże sale bankietowe i sami ustalają sposób ich wykorzystania - na której będą odbywać się tańce, a na której konsumpcja.

Standardowym wystrojem sal jest biel, do której zgodnie z życzeniem klienta, łączymy różne kolory.Na Sali widokowej goście mają do dyspozycji kolory:
- fioletowy,
- różowy,
- zielony,
- bordowy
- granatowy.
Na każdą okazję nasi profesjonalni dekoratorzy przygotowują oryginalny i nie powtarzalny wystrój. W wybranym kolorze dekorujemy okna, krzesła, stoły i wszystkie elementy znajdujące się na sali.
Sala bankietowa tradycyjnie jest ozdabiana dodatkami kolory złotego. Podjeżdżając pod lokal powita Państwa Stangret, a czerwony dywan poprowadzi Państwa na sale taneczną, gdzie powita Państwa szampanem obsługa naszego lokalu.
Obejrzyj wirtualny spacer
Zapraszamy!

Typ obiektu

  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.