Restauracja Telimena -CATERING

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię

Wyposażenie:

  • naczynia

O nas

Ogromnie cieszy nas fakt, iż każdego dnia możemy obsługiwać ponad 2 000 klientów. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Tradycyjne dania ze szlachetnych gatunków mięs, drobiu i ryb. Przygotowujemy na życzenie szeroki asortyment wykwintnej galanterii garmażeryjnej oraz deserów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno przy organizacji dużych bankietów firmowych jak i małych przyjęć rodzinnych. Dysponujemy bogatym zapleczem gastronomicznym oraz doświadczeniem w prowadzeniu kilku restauracji, które na stałe wpisały się w mapę Bydgoszczy. Wieloletnie doświadczenie to największy atut w organizacji ważnych dla Państwa uroczystości, pozwala odpowiednio dobrać menu i zwrócić uwagę na najwłaściwsze elementy w zależności od rodzaju wydarzenia.

Obiady firmowe i domowe? - dla głodnych i zapracowanych - dowozimy domowe obiady do pracy. W każdej chwili możecie Państwo delektować się smacznym, pełnowartościowym posiłkiem. Dla organizujących przyjęcia rodzinne - wyręczamy Państwa w przygotowaniu pysznych, wykwintnych i przepięknie udekorowanych dań. Zawsze chętnie przygotujemy menu imieninowe, komunijne czy wigilijne. Teraz mogą Państwo zająć się tylko zaproszeniem Gości i zadbaniem o ich dobry nastrój. Dla organizujących imprezy firmowe - zadbamy o obsługę bankietu, sympozjum, konferencji, firmowej Gwiazdki a latem zorganizujemy dla Państwa także grille i pikniki integracyjne

Dodaj pierwszą opinię
Adres: Bydgoszcz, Fordońska 15, 85-085, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 7367

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie