Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Villa Toscana, Zakopane - zdjęcie 1
Restauracja Villa Toscana, Zakopane - zdjęcie 2 Restauracja Villa Toscana, Zakopane - zdjęcie 3 Restauracja Villa Toscana, Zakopane - zdjęcie 4 Restauracja Villa Toscana, Zakopane - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Villa Toscana id:28998

Zakopane, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze
  • wesele w górach

Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego to jedno z piękniejszych przeżyć w życiu zakochanych w sobie kobiety i mężczyzny. Niejednokrotnie jednak samą ceremonię poprzedzają trudne przygotowania. Profesjonalnie przygotowany zespół Restauracji Villa Toscana pomoże Nowożeńcom przeżyć te niepowtarzalne chwile bez dodatkowego zdenerwowania.

Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, a oferta jest w każdym elemencie dopasowana do potrzeb i życzeń Nowożeńców. Z niezwykłą starannością i dokładnością pomożemy dopracować wszelkie istotne szczegóły. Zawsze pełni zapału i kreatywności pozostajemy do dyspozycji przez cały czas przygotowań. Dobrze współpracująca i profesjonalna załoga restauracji jest w stanie sprostać największym wymaganiom i spełniać wszystkie marzenia.

Dodatkowym atutem jest położenie restauracji Villa Toscana, z dala od zgiełku Krupówek, w samym sercu Zakopiańskich Równi Krupowych. Niezwykle atrakcyjnym miejscem na ślub w plenerze lub scenerię dla sesji fotograficznej, jest nasz taras z fontanną z którego to rozpościera się z przepiękny widok Tatry. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z branży weselnej a podczas przygotowań do wesela mogą Państwo liczyć także na pomoc dyplomowanej konsultantki ślubnej.

Warto nam zaufać i pozwolić zorganizować przyjęcie weselne, a zarówno Para Młoda, Rodzice jak i Goście zapamiętają ten dzień jako wspaniałe i niezapomniane przeżycie.

liczba odwiedzin: 2852

Popularne miasta w okolicy