Zobacz zdjęcia (5)
RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela !, Kraków - zdjęcie 1
RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela !, Kraków - zdjęcie 2 RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela !, Kraków - zdjęcie 3 RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela !, Kraków - zdjęcie 4 RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela !, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela ! id:10653

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do par narzeczonych, które potrzebują dobrego zespołu muzycznego i wodzireja na swoje wesele, a także do organizatorów imprez plenerowych i firmowych. Współpracujemy z restauracjami, hotelami, salami bankietowymi, Dj , wodzirejemi, kamerzystami, fotografami i instytucjami zajmującymi się branżą rozrywkową.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Do każdego wesela na którym mamy wystąpić tworzymy tzw. Scenariusz Wesela dzięki któremu Para Młoda ma pewność udanej zabawy. Angażując nasz zespół możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie na etapie organizacyjnym. Swoim doświadczeniem służymy podczas ustalania wizji oraz scenariusza imprezy tak, aby podczas jej trwania nikt ze strony organizatorów nie musiał już troszczyć się o jej przebieg. Działamy na terenie całej Polski.
Zespół muzyczny z wodzirejem to gwarancja udanej imprezy. Muzyka to bardzo ważna sprawa podczas imprezy, ale co nam po dobrze grającym zespole, który będzie tylko fajne grał? Zespół z wodzirejem to lekarstwo na poderwanie wszystkich uczestników zabawy na parkiet. Staramy się w naszej pracy łączyć to, co najlepsze, czyli współpracę sceny i parkietu. Staramy się umiejętnie pokierować zabawą tak, aby najbardziej nieśmiałe osoby poderwać do tańca. Właśnie to jest gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami. Wodzirej czy animator imprezy dodaje energii gościom potrafi z klasą powitać gości i młodą parę, animuje zabawy i konkursy tak aby każdy z uczestników wesela mógł wspólnie się pobawić podczas tańców integracyjnych.
Zespół inspiruje swoimi pomysłami, zachęca do zabawy, wodzirej prowadzi oczepiny, konkursy i zabawy. Jedno jest pewne zespół muzyczny z wodzirejem to sukces i gwarancja udanej imprezy, udanego wesela, udanej studniówki czy urodzin.

Bo Zabawa – to coś co kochamy ! Zaproście nas na swoją imprezę a my zajmiemy się resztą – u nas wszystko gra !

riverband. pl


Zapraszamy!

Opinie RiVeR BanD (1)

RiVeR BanD – gwarancja udanego wesela ! id:10653
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Bolestraszyce
Data dodania: 30-08-2018

Najlepszy zespół na Podkarpaciu. Świetni i sympatyczni ludzie, piękne wokale i masa pomysłów na dobre oczepiny i rewelacyjną zabawę. Goście oraz My polecam serdecznie :)

liczba odwiedzin: 1986

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy