River Club - Niezapomniane przyjęcie na statku id:28470

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 07-06-2017
Liczba odwiedzin: 470

Oferta

River Club to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w reżyserowaniu imprez na statkach. W jej skład wchodzą dwie restauracje na wodzie: River Cafe i Smażalnia Story, oraz statki wycieczkowe Wars i Stalmach, pływające po Wiśle w obrębie Warszawy i Zalewu Zegrzyńskiego.
Jednorazowo istnieje możliwość zaokrętowania 500 osób. Oprócz pełnej obsługi gastronomicznej River Club oferuje wiele możliwości uatrakcyjnienia przyjęć weselnych.
Istnieje możliwość zamknięcia lokalu na potrzeby wesela i przyjęć okolicznościowych i biznesowych.

Zorganizuj niepowtarzalne wesele, które na długo utkwi w pamięci wszystkich gości. Do dyspozycji oddajemy wszystkie cztery jednostki. Możemy zorganizować przyjęcie przy stołach (RiverCafe), przy szwedzkim bufecie w trakcie rejsu (Wars, stalmach), a także imprezę łączoną – wesele z 1-2h rejsem statkiem jako dodatkową atrakcją.

Co nas wyróżnia:
Co może być bardziej romantycznego niż przyjęcie weselne na pokładzie statku płynącego nocą po rzece? W takiej scenerii nasze statki mają swój niezwykły czar. Z ich pokładów, jedząc, pijąc i tańcząc, można podziwiać rozświetloną Warszawę i jej mosty, oglądać pokazy pirotechniczne, śpiewać na karaoke i korzystać z wielu atrakcji wybranych spośród naszych propozycji (lub zaproponować własne).
Zapraszamy

Typ obiektu

  • restauracja

Liczba gości

  • max. liczba osób: 500

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.