Zobacz zdjęcia (5)
Coś innego. Widzieliście?, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Coś innego. Widzieliście?, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Coś innego. Widzieliście?, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Coś innego. Widzieliście?, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Coś innego. Widzieliście?, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Coś innego. Widzieliście? id:15545

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wszyscy w tym miejscu piszą o swoich osiągnięciach, a ja chciałbym zaprosić Cię do obejrzenia zdjęć, które same opowiadają o ślubnych wydarzeniach. W dzisiejszych czasach wszyscy robią zdjęcia i fajnie, bo fotografia, to fantastyczna sprawa pod warunkiem, że Kocha się to co się robi. I TU bym się na chwilę zatrzymał w poszukiwaniu fotografa, zapamiętał moje nazwisko, które podczas podjęcia decyzji może Ci/Wam się przydać.
KONIEC- to moje nazwisko, które na pewno zapamiętasz.
Fotografuję zawsze reportażowo, bez sztucznych ustawień. Moje zdjęcia zawsze są naturalne i oddają to co najbardziej towarzyszy wszystkim w tak wspaniałym dniu- EMOCJE, to one są głównym bohaterem Waszych zdjęć.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2017

Opinie (7)

Coś innego. Widzieliście? id:15545
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
M
Monika i Marcin Werbiccy
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2016
Dobrcz
Data dodania: 22-01-2017

Profesjonalista ... Chyba jedyne właściwe określenie Roberta jako fotografa w połączeniu ze wspaniałym i życzliwym człowiekiem prywatnie dają nam osobę, której szukacie na Wasze wesele. Mnóstwo pięknych zdjęć, a innych nie robi, to pamiątka na lata i coś czym chce się chwalic przed znajomymi i rodziną. Szczerze polecamy fotografa który swoimi zdjęciami zadowoli nawet najbardziej wymagających ;)

D
Dominika i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2016
Kcynia, Żnin
Data dodania: 11-10-2016

Fotograf godny polecenia. Zdjęcia bardzo piękne, profesjonala obsługa w każdym calu. Podczas sesji zdjęciowej czuliśmy się bardzo swobodnie, atmosfera była świetna, dużo zabawy i śmiechu. Pamiątka na całe życie. Z chęcią wracamy do ogladania zdjęć :) Polecamy gorąco.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2016
Bydgoszcz
Data dodania: 10-10-2016

Profesjonalne, indywidualne,naturalne podejście do kazdej młodej pary. Robert to przesympatyczny fotograf przy którym zachowujemy się naturalnie i takie są zdjęcia. Sesja w Sopocie mimo pogody chyba nie mogła wyjść lepiej.
Gorąco polecam

G
Gabriela Marcin Gryczka
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2016
Gołańcz
Data dodania: 09-10-2016

Robert to osoba która potrafi wydobyć z najdalszych zakątków człowieka to co najlepsze, przy Nim puszczają wszystkie "hamulce" no i dochodzi ogromne doświadczenie!
To człowiek niesamowicie pozytywnie nastawiony do życia przez co sesja z Nim to sama przyjemność!
Dziękujemy Ci serdecznie za uwiecznienie naszych najpiękniejszych chwil jakie było Nam dane przeżywać w tym jakże ważnym dla Nas wydarzeniu. Ujęcia zachwycają nie tylko Nas samych, ale również wszystkich, którzy mogli się z Nimi zapoznać. Cały reportaż doskonale oddaje to, co tego dnia przeżywaliśmy. Dzięki Twojej pracy i zaangażowaniu możemy co chwilę powracać do tych magicznych chwil i na nowo przeżywać te same emocje.
Bardzo Ci dziękujemy za ciężką pracę, trud, dużą cierpliwość, oraz indywidualne podejście jakim wykazałeś się podczas fotografowania Naszego Wielkiego dnia oraz za wspaniałą pamiątkę na całe życie.
Taki jest Robert :) to po prostu dobry człowiek
POLECAMY POLECAMY I JESZCZE RAZ POLECAMY!!!
Zadowoleni małżonkowie Gabi i Marcin oraz szaleni goście :)

E
Emilia Adam Olszak
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
KCYNIA
Data dodania: 05-10-2016

Już trochę czasu minęło od naszego wesela .Pozostały piękne zdjęcia do których oglądania wracamy bardzo chętnie ,każdy szczegół ,emocje zostały uchwycone .Po prostu fotograf najlepszy godny polecenia

K
Kasia i Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2016
Bydgoszcz
Data dodania: 05-10-2016

Szukając fotografa na nasz ślub oczekiwaliśmy tego, by była to osoba, która w swoją pracę wkłada całe serce. Takim właśnie fotografem okazał się Robert, profesjonalista w każdym calu. Zachwycił nas swoją pomysłowością oraz kreatywnością. Zdjęcia ślubne oddały niezwykłe emocje, które towarzyszyły nam w tamtym szczególnym dniu. Stworzyły pełną magii i uroku historię naszej miłości. Ponadto, dyskrecja Roberta sprawiła, że nasi goście czuli się bardzo swobodnie. Fotografie urzekły wszystkich naturalnością i pięknem detali. Współpraca z Robertem była dla nas ogromną przyjemnością, a przepiękne zdjęcia są dzisiaj pamiątką na długie lata wspólnego życia. Serdecznie polecamy wszystkim narzeczonym!

K
Katarzyna, Robert Klopot
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2015
Kcynia
Data dodania: 02-10-2016Robert to przesympatyczny fotograf który sprawił,że nie czuło się "presji" pozowania do zdjęć :) Wszystko działo się spontanicznie i na luzie :) Zdjęcia przepiękne, zrobione bardzo profesjonalnie,pomysłowe i idealnie oddające emocje tamtych chwil :) Dziękujemy i przesyłamy serdeczne pozdrowienia.Polecamy wszystkim!!!