Zobacz zdjęcia (53)
Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 1 Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 5 Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 6 Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 7
Gosia Foto, Bydgoszcz - zdjęcie 8
1 / 53

Gosia Foto id:48088

od 1000 do 2900 zł / całość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(2)
Dodaj opinię
608-122...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Gosia i Robert

Jesteśmy małżeństwem z Bydgoszczy - zgranym, rodzinnym duetem i bez problemu ze sobą współpracujemy (pod warunkiem że mąż robi tak jak każe żona... bo inaczej może być źle ;) ) .Łączy nas pasja, którą mamy okazję przekuć w ciekawe zajęcie.

Gosia
to jakość obsługi, logistyka i kobiece oko przy obróbce zdjęć, jakość realizacji zlecenia, zabezpieczenie danych ( Waszych zdjęć ), miły kontakt, a w wypadku dużych uroczystości drugi fotograf. Do tego pilnuje czasu realizacji zlecenia, abyście mogli jak najszybciej cieszyć się upragnionymi zdjęciami ślubnymi.

Robert.
Pierwsze zdjęcie popełnił w latach siedemdziesiątych. To było dawno temu. Dostał Aparat na kliszę Marki Druh od Babci . Dwanaście klatek na których powstały zdjęcia samochodów zrobione przy ulicy. Przez przypadek osiągnięty efekt zatrzymanych w kadrze jadących samochodów i rozmazane tło nadające dynamikę zdjęciu… …ale o tym dowiedział się dwa tygodnie później odbierając odbitki z pracowni fotograficznej. Był zafascynowany… I tak go to wciągnęło, że zostało do dziś …
Dziś ma ponad czterdzieści lat (to „ponad” stale rośnie …niestety). Facet, który ma za sobą ponad 30 lat praktyki fotograficznej. Złośliwi twierdzą, że pierwsze zdjęcia zrobił w jaskiniach (dziś nazywane malowidłami naskalnymi), a ślady jego fotografii odnaleźć można od Skandynawii po Egipt. Żeby oszczędzić pytań: Robert nie znał osobiście Tutanchamona, ale fotografował jego złotą maskę pośmiertną w Muzeum w Kairze

W naszej pracy stawiamy na dwie najważniejsze kwestie: jakość i czas. Rozumiemy, że nie chcecie czekać na zdjęcia pół roku. Wiemy, że oprócz jakości, która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas. Tak więc proponujemy maksymalny czas oczekiwania 14 dni roboczych na dostarczenie Wam gotowego reportażu (czas liczymy od ostatnich zdjęć ze ślubu lub pleneru). To dla nas priorytet.
Jeśli już wiecie co Wam się podoba, dzwonicie lub mailujecie, pytacie o nasz termin, czy mamy wolny i już podczas pierwszej rozmowy wyczujecie, czy rozmówca traktuje Was jak jeszcze jeden z wielu „produktów”, czy wie że jest to WASZ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ i traktuje Was poważnie, porządnie. Porządnie to też znaczy SZYBKO. Bo jeśli na zdjęcia macie czekać pół roku, to chcecie ? Jeśli tak, to ok. czekajcie ale My wiemy że oprócz jakości, która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas. Tak więc proponujemy maksymalny czas oczekiwania 14 dni roboczych na dostarczenie Wam gotowego reportażu (czas liczymy od ostatnich zdjęć ze ślubu lub pleneru). To dla nas priorytet. . Działamy wszędzie , mieszkamy w Bydgoszczy ale żadna odległość nie stanowi problemu żeby wykonać zdjęcia . Posiadamy upoważnienie z Kurii Diecezjalnej do wykonywania zdjęć w kościele . I tak dochodzicie do spotkania ( lub do długiej rozmowy telefonicznej ) z tymi którzy Wam na odległość się spodobali (na podstawie obejrzanych zdjęć). Jak najwięcej pytajcie, przedstawcie swoje oczekiwania, lub dajcie sobie przedstawić propozycje tych którzy już te „parę” Ślubów dokumentowali. Tak: Dokumentowali. Za parę lat ten reportaż stanie się dokumentem i będzie powodem do wspomnień z uśmiechem i radością. Jeśli Fotograf ( a powinien ;) ) dobrze się spisze w Dniu Ślubu, to z sentymentem i uśmiechem będziecie te reportaże oglądać .
Czego Państwu życzę.

Serdecznie zapraszamy !

Oferta Gosia Foto

Mini

od 1000 do 2900zł/ całość

Cena minimalna to za krótką,kameralną uroczystość w USC i parę zdjęć wspólnych przed Urzędem ( bez zdjęć na weselu ) .Dalej cenę ustalamy w zależności od oczekiwań Pary ,ilości gości ...ceny są przykładowe ale nie ostateczne ;)
OFERTA SPECJALNA !!! COVIDOWA !!! Zdjęcia z Uroczystości ( bez Wesela ) Plus krótki plener w dniu Ślubu 1400 pln pozostałe propozycje to elastyczna oferta - nie ma dwóch takich samych Ślubów !

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest wielu zajmujących się fotografią, czym więc się kierować w wyborze tego idealnego dla Was? Każdy ma inne wyobrażenie, co chciałby mieć na zdjęciach w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Podpowiadam – każdy z nas ma inny gust i pierwsze to wybrać z proponowanych stron to co MNIE lub NAM się podoba. Musi się Wam podobać! Jeśli już wiecie co Wam się podoba, dzwonicie lub mailujecie, pytacie o nasz termin, czy mamy wolny i już podczas pierwszej rozmowy wyczujecie, czy rozmówca traktuje Was jak jeszcze jeden z wielu „produktów”, czy wie że jest to WASZ NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ i traktuje Was poważnie, porządnie. Porządnie to też znaczy SZYBKO. Bo jeśli na zdjęcia macie czekać pół roku, to chcecie ? Jeśli tak, to ok. czekajcie, ale jeśli nie chcecie to trzeba nam o tym powiedzieć. Działamy wszędzie , mieszkamy w Bydgoszczy ale żadna odległość nie stanowi problemu żeby wykonać zdjęcia . Posiadamy upoważnienie z Kurii Diecezjalnej do wykonywania zdjęć w kościele . I tak dochodzicie do spotkania z tymi którzy Wam na odległość się spodobali (na podstawie obejrzanych zdjęć). Jak najwięcej pytajcie, przedstawcie swoje oczekiwania, lub dajcie sobie przedstawić propozycje tych którzy już te „parę” Ślubów dokumentowali. Tak: Dokumentowali. Za parę lat ten reportaż stanie się dokumentem i będzie powodem do wspomnień z uśmiechem i radością. Jeśli Fotograf dobrze się spisze w Dniu Ślubu, to z sentymentem i uśmiechem będziecie te reportaże oglądać .
Czego Państwu życzę.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Żeby Wasze zdjęcia wyglądały wyjątkowo, musimy Was przygotować do pewnych sytuacji, które wydarzą się w dniu Waszego Ślubu. Zakładam, że bierzecie ślub po raz pierwszy. Generalnie, nie wiecie co się będzie działo i w jakiej kolejności oraz jak się macie zachować w danym momencie. Dlatego my, jako fotografowie, jesteśmy z Wami od początku i Was prowadzimy. Częściowo jesteśmy także reżyserami pewnych wydarzeń, które mają wpływ na zdjęcia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Dwukrotne wyróżnienie w konkursach firmowanych przez producenta Kawy Tchibo

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Z racji, że każdy Ślub jest inny, nie mamy jednakowej ceny za naszą usługę która czasami wymaga trzech dni pracy ,a czasami tylko od popołudnia do wieczora . W zależności od Waszych życzeń i wymagań, wielkości uroczystości ( może to być skromny, ale uroczy ślub tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego, aż po ślub i wielkie trzydniowe wesele z poprawinami i plenerem ślubnym gdzieś daleko… ). Wszystko da się w miłej atmosferze uzgodnić i dogadać. Jeśli Wam to się podoba, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Z racji, że każdy Ślub jest inny, nie mamy czegoś takiego jak "podstawowa oferta" Zawsze jest to oferta "Specjalna" Tylko Dla WAS !! .Każdy Ślub jest Wyjątkowy !!! INNY !! W zależności od Waszych życzeń i wymagań, wielkości uroczystości ( może to być skromny, ale uroczy ślub tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego, aż po ślub i wielkie trzydniowe wesele z poprawinami i plenerem ślubnym gdzieś daleko… ).

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Ta przygoda jeszcze przed nami - teraz zajmujemy się fotografią.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

My: Gosia i Robert jesteśmy małżeństwem ( widać nas na zdjęciach poniżej ) . Jesteśmy zgranym rodzinnym duetem (pod warunkiem że mąż robi tak jak każe żona …bo inaczej może być źle). Taka sytuacja powoduje, że bez problemu ze sobą współpracujemy. Łączy nas pasja, którą mamy okazję przekuć ciekawe zajęcie. W naszej pracy stawiamy na dwie najważniejsze kwestie – jakość i czas.Gosia to jakość obsługi, logistyka i kobiece oko przy obróbce zdjęć, jakość realizacji zlecenia, zabezpieczenie danych ( Waszych zdjęć ), miły kontakt, a w wypadku dużych uroczystości drugi fotograf. Do tego pilnuje czasu realizacji zlecenia, abyście mogli jak najszybciej cieszyć się upragnionymi zdjęciami ślubnymi.
Robert. Pierwsze zdjęcie popełnił w latach siedemdziesiątych. To było dawno temu. Dostał Aparat na kliszę Druh – Synchro od Babci . Dwanaście klatek na których powstały zdjęcia samochodów zrobione przy ulicy. Przez przypadek osiągnięty efekt zatrzymanych w kadrze jadących samochodów i rozmazane tło nadające dynamikę zdjęciu… …ale o tym dowiedział się dwa tygodnie później odbierając odbitki z pracowni fotograficznej. Był zafascynowany… I tak go to wciągnęło, że zostało do dziś …
Dziś ma ponad czterdzieści lat (to „ponad” stale rośnie …niestety). Facet, który ma za sobą ponad 30 lat praktyki fotograficznej. Złośliwi twierdzą, że pierwsze zdjęcia zrobił w jaskiniach (dziś nazywane malowidłami naskalnymi), a ślady jego fotografii odnaleźć można od Skandynawii po Egipt. Żeby oszczędzić pytań: Robert nie znał osobiście Tutanchamona, ale fotografował jego złotą maskę pośmiertną w Muzeum w Kairze .
Po naszych doświadczeniach z Parami Ślubnymi wiemy oprócz jakości która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas. Proponujemy maksymalny czas do 14 dni na dostarczenie Wam Gotowego Reportażu. To dla nas priorytet.
Jeśli Wam to też się podoba zapraszamy !

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

My: Gosia i Robert jesteśmy małżeństwem z Bydgoszczy.Z przerwami zajmujemy się fotografią Ślubną od ..niepamiętnych czasów kiedy zdjęcia robiło się na kliszach .... Jesteśmy zgranym rodzinnym duetem i bez problemu ze sobą współpracujemy. Łączy nas pasja, którą mamy okazję przekuć w ciekawe zajęcie. W naszej pracy stawiamy na dwie najważniejsze kwestie: jakość i czas. Rozumiemy, że nie chcecie czekać na zdjęcia pół roku. Wiemy, że oprócz jakości, która jest poza wszelką dyskusją, liczy się czas. Tak więc proponujemy maksymalny czas oczekiwania 14 dni roboczych na dostarczenie Wam gotowego reportażu ( czas liczymy od ostatnich zdjęć ze ślubu lub pleneru ). To dla nas priorytet.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Niespodzianki lubimy najbardziej , coś co stanowi o wyjątkowości danego Ślubu .Czasami jest to uciekające dziecko z obrączkami na poduszce z pod ołtarza ( zdarza się ) Wzruszenie w oczach do tej pory "Stalowego" Ojca ... tyle różnych sytuacji które na początku są stresem ale potem wspominamy z rozrzewnieniem .Tak Niespodzianki lubimy najbardziej !!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dzisiaj posiadanie przez fotografa ślubnego cyfrowej, pełnoklatkowej lustrzanki nie jest niczym niezwykłym, jest po prostu standardem.Żeby nie było ogólnikowo – na każdą sesję zabieramy dwie lustrzanki Canon 5D Mark III ( plus jedną lustrzankę niższej klasy jako zabezpieczenie zabezpieczenia ). Canon 5D Mark III ma jedną wielką przewagę na niższymi modelami – zapisuje zdjęcia jednocześnie na dwie karty pamięci co w przypadku uszkodzenia jednej z kart pozwala bezpiecznie zachować zdjęcia na drugiej, więc nic nie zginie. Canon 5D III posiada wiele zalet o których nie musicie wiedzieć ale są widoczne na zdjęciach np. w dużych ciemnościach, czy szybko przemieszczających się dzieciach oraz pięknie tańczących parach. Dobry aparat bez dobrego obiektywu to tak jak Ferrari z silnikiem od Cinquecento: ładnie wygląda ale nie jedzie. Obiektywy z serii „L” gwarantują odpowiednią ostrość, szybkość działania oraz magię płytkiej głębi ostrości. Nasz zestaw składa się z obiektywów : Canon 24-70 f2,8 II L , Canon 24f1,4 II L , Canon 70-200 f2,8 II IS L , Canon 85 f1,4IS L , Canon 15 f2,8 i cały czas jest uzupełniany o sprzęt studyjny i plenerowy

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Wysokiej klasy sprzęt jest gwarantem spokoju. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać większości wyzwań .Niezawodność Sprzętu Pro i możliwość dublowania daję gwarancję wykonania solidnie zlecenia .Mają się Państwo uśmiechać na widok zdjęć przez nas zrobionych .Taki jest cel sprzętu - nie macie go znać .A efekt pracy ma być Super !

W jakim składzie realizujemy usługę?

W większości sytuacji jedzie na ślub jeden fotograf ,ale jeśli są wymagania lub wielkość uroczystości to jesteśmy w Dwoje .

Jak ubieramy się na wesele?

Jesteśmy zawsze ubrani stosownie do uroczystości ( bez banerów reklamowych na koszulach itp ) elegancko ...ale nie tak żeby pomylić fotografa z kelnerem .Mamy zadanie być jak najbardziej "przeźroczyści" ...ale że to jest niemożliwe .Wtapiamy się w tło ,ale że to nie polowanie na dzikiego zwierza na Safari ,czasami nas będzie widać .

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmowanie nie jest przedmiotem naszej działalności .

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Para Otrzymuje w cenie dwa pendrive z gotowymi ( uszlachetnionymi ) zdjęciami + min.Dwa lata kopie zdjęć przechowujemy na twardych dyskach .Jeśli para sobie życzy wykonujemy odbitki ,realizujemy fotoksiążki w oparciu o studio "Cewe Fotojoker" jakość wykonywanych przez nich wyrobów jest adekwatna do ceny ( niestety wysoka ale i jakość też )

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Nasz Standard to najpóźniej 14 dni robocze od dnia ślubu ,a jeśli jest plener później to 14 dni robocze po zakończeniu pleneru .Amen.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy upoważnienie wystawione przez Kurię Diecezjalną w Bydgoszczy do fotografowania podczas Celebracji Liturgicznych - czyli po polsku mamy takowe uprawnienie które przedstawiamy w Każdej Parafii w której odbywa się Ślub.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Na tą chwilę nie zajmujemy się filmowaniem ani fotografią z drona .Może kiedyś.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Takiego jeszcze nikt nie zrobił ,ale zachwycające zdjęcie zwraca uwagę każdego - nawet takiego kto nie jest nim zainteresowany .

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap Ślubu jest wyjątkowy ,ale najbardziej lubimy plener .Jest czas ,nie ma napięcia - swobodnie na luzie .

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak ,ale koszty takowego są niestety nie małe ... A to powoduje że niewiele par chce skorzystać .

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Oj ,tyle ile Par tyle miejsc .To jest właśnie fajne że każdy chce wyjątkowe miejsce .A my też mamy swoje tajemnice i miejscówki .

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Nie mieliśmy okazji uczestniczyć np. w skokach z spadochronem - a szkoda ,czekamy na takie wyzwanie .

Jaki jest styl naszej pracy?

Profesjonalny ,nie cierpimy amatorszczyzny .. cicho i w cieniu wydarzeń .

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Jesteśmy w pracy ,więc chcemy żeby Para Młoda się dobrze bawiła wraz z gośćmi a wtedy będą fajne pamiątkowe zdjęcia - każdemu wg jego gustu .

Języki obce, którymi się posługujemy.

hm ...polski ,rosyjski ....migowo angielski połączony z niemieckim - też wsparty miganiem ;) Taki żarcik ...

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Podpatrujemy i uczymy się cały czas od innych może nie lepszych - ale innych .fotografia ma sporo lat ale cały czas się rozwija .My też !

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każdy Ślub jest wyjątkowy, więc także każdy reportaż ślubny będzie inny. Będzie zrobiony specjalnie dla Was i będzie taki, jaki Wy zapragniecie.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Tego, czego nie można zmienić - trzeba polubić.... Radzimy sobie ;)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie jest. Jest tylko utrudnieniem. Aparaty, które posiadamy doskonale radzą sobie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Romantyczność i sielskość nigdy nie wyszły z mody. Ale coraz częściej pojawiają się bardziej szalone pomysły... ...jak ślub przy ognisku.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Nie zajmujemy się filmowaniem, więc nie będziemy się wymądrzać ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Dużo jedzenia i picia... Oraz duży i wygodny jacht motorowy. Może być z konsjerżem.

Nasze pasje.

Podróże, ale nie na dziko, tylko z kolorowymi drinkami i moskitierą.

Ciekawostki na nasz temat.

Robiłem w życiu wiele rzeczy: byłem kierowcą, operatorem dźwigu, ślusarzem narzędziowym, ale przez cały ten czas towarzyszyła mi fotografia. I mam nadzieję, że tak będzie jeszcze długo.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Trzy seriale, które wprowadzają mnie w dobry nastrój: "Dwóch i pół", "Teoria wielkiego podrywu" oraz " Przyjaciele". W tych trudnych czasach nie pozwalają zwariować.

Opinie Gosia Foto (2)

Gosia Foto id:48088
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 02-09-2023

Z całego serca polecam! Pełen profesjonalizm. Poczucie humoru Pana Roberta rozluźnia towarzyszący stres, natomiast Pani Gosia nadaje kobiecego zrozumienia. Świetnie współpracujące małżeństwo, dzięki temu otrzymaliśmy relację z dwóch różnych perspektyw widzianych przez fotografów. Bardzo szybka realizacja zdjęć ze ślubu jak i z sesji plenerowej. Czekaliśmy dosłownie kilka dni. Jeśli kiedykolwiek będziemy chcieli wykonać sesję bądź uwiecznić jakieś wydarzenie na zdjęciach na pewno znowu skorzystamy usług gosia foto. Dziękujemy! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Otomin
Data dodania: 03-11-2021

Polecam z całego serducha! Profesjonalizm pierwsza klasa. Dziękujemy za miłą atmosferę oraz za śliczne zdjecia😘

Kontakt Gosia Foto

Nazwa firmy: Gosia Foto
Imię i nazwisko: Robert Schmidt
Adres: Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 42, 85-090, woj. kujawsko-pomorskie
608-122...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4070
Zadzwoń
608-122...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bydgoszcz

Popularne miasta w okolicy