Zobacz zdjęcia (5)
Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji, Warszawa - zdjęcie 1
Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji, Warszawa - zdjęcie 2 Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji, Warszawa - zdjęcie 3 Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji, Warszawa - zdjęcie 4 Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji id:49482

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

Rustykalne Aranżacje zajmuje się kompleksową organizacją wesel. Przygotujemy dekoracje zarówno na sali weselnej jak i w kościele. Świadczymy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego. Tworzymy również kompozycje z żywych kwiatów.

Co nas wyróżnia?
Konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Mamy świadomość jakie koszty niesie za sobą organizacja wesela dlatego nasza oferta jest w przystępnych cenach.

Oferujemy również możliwość wypożyczenia poszczególnych dekoracji. W ofercie posiadamy neon, ściankę, tablicę powitalną, plastry drewna, topper na tort, świeczniki, parasole, skrzynkę na koperty.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie (1)

Rustykalne Aranżacje, wynajem ścianki oraz innych dekoracji id:49482
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
W
Wiola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Warszawa
Data dodania: 05-06-2022

Polecam, polecam, polecam! Kamil i Dominika znają się na tym co robią, opiekują się tematem od początku i końca oraz dają poczucie "opieki" nad tematem. Są naprawdę świetnymi profesjonalistami i fajnymi ludźmi. |
Cena bardzo spoko, wykonanie- jakościowe. :)

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1559

Popularne miasta w okolicy