Zobacz zdjęcia (5)
rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo, Toruń - zdjęcie 1
rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo, Toruń - zdjęcie 2 rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo, Toruń - zdjęcie 3 rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo, Toruń - zdjęcie 4 rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo id:9670

Toruń, kujawsko-pomorskie

O nas

Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski :)

Nasza oferta dotyczy udziału rysowniczki w imprezie weselnej do sześciu godzin. Rysuje ona ołówkiem artystycznym na planszach formatu A4, a karykatura po wykonaniu staje się własnością osoby pozującej.

Magister sztuki Katarzyna Dumka, w ciągu kliku minut stworzy dla Ciebie i Twoich gości niebywałe pamiątki w formie śmiesznych portrecików.
Nie są to typowo satyryczne karykatury ponieważ wesele nie jest miejscem na pokazywanie czyiś niedoskonałości.
Pozują wszyscy, od najmłodszych do najstarszych, więc nie martw się o brak zainteresowania. Doświadczenie nauczyło nas, że jest zupełnie odwrotnie.


Oferuję Państwu 7-8 minut na jedną osobę, jest to wystarczający czas by uchwycić podobieństwo i wykonać rysunek na wysokim poziomie artystycznym nie zanudzając przy tym gości.


Zapraszamy!!! :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2016

Opinie (9)

rysownik na weselu, karykaturzysta na żywo id:9670
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
A
Agnieszka i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Poznan
Data dodania: 26-06-2017

Wspaniała atrakcja, goście byli zachwyceni. Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujemy

M
Marcin Dybowski
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2015
Data dodania: 30-09-2015

Bardzo udana niespodzianka dla gości, zachwyceni zarówno goście jak i państwo młodzi, kolejka spora ale kto wytrwał ten został nagrodzony portretem. Brawo pani Kasiu! Polecam na wesele i nie tylko.

J
Joanna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2015
Data dodania: 17-09-2015

Karykaturzysta na weselu to strzał w 10! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pani talentu. Karykatury zachwyciły gości weselnych. Polecamy wszystkim. Jeszcze raz Dziękujemy!.

J
Julia i Igor
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2015
Data dodania: 07-06-2015

Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale portreciki, które narysowala dla nas i naszych gosci cydowna Pani Kasia, te rysunki, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. :) Profesjonalizm i ogromny talent, to wizytówka Pani Kasi. Serdecznie polecamy.

M
Michalina i Adam
5.00
 / 5
Data dodania: 08-01-2014

Chcieliśmy podziękować Pani rysowniczce za udział na naszym weselu. Goście byli zachwyceni i mają fajne pamiątki. Cały czas wspominają tą atrakcję i byli pod wrażeniem Pani talentu. Polecamy każdemu kto jeszcze się zastanawia. Profesjonalizm w każdym calu :)

A
Alicja i Piotr
5.00
 / 5
Data dodania: 07-12-2013

Cudowna współpraca! Rysowniczka jako atrakcja na naszym weselu okazała się świetnym pomysłem.
Goście byli pozytywnie zaskoczeni i chętnie uczestniczyli w pozowaniu. Myślę, że głównym powodem zadowolenia była przesympatyczna rysowniczka a portreciki które wykonywała nie ośmieszały w żaden sposób osób pozujących.
W dodatku nie musieliśmy martwić się o podziękowania dla gości, bo były nimi rysunki, które zostaną w domach na długie lata i będą przypominały nasze wesele :)

Polecam z całego serca!

E
Ewa i Michał
5.00
 / 5
Data dodania: 05-12-2013

Dzięki Pani Kasi nasze wesele było wyjątkowe! Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług pracowni Phantasia art! Zatrudnienie Pani Kasi w celu uatrakcyjnienia naszego wesela było STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ!!! Wszyscy goście do tej pory wspominają nasze wesele! Słyszymy tyle pochwał i podziękowań i wiemy jedno, że gdyby nie obecność Karykaturzystki na naszym weselu to po prostu przeszło by ono "bez echa".
Było dużo śmiechu, radości, niesamowita atmosfera. Absolutnie nie usłyszeliśmy żadnej negatywnej opinii, odwiedzając znajomych i rodzinę często widzimy prace Pani Kasi oprawione i powieszone na ścianie! Do tej pory wywołują one uśmiech na twarzy i piękne wspomnienia. Bardzo się cieszymy z mężem, że zdecydowaliśmy się na tą niespotykaną atrakcję! NAPRAWDĘ BYŁO WARTO! Pani Kasia wkłada w każdy swój rysunek całe swoje serce i zaangażowanie. Gorąco polecamy!!

Z
Zosia
5.00
 / 5
Data dodania: 19-11-2013


Niesamowita atrakcja! Pierwszy raz miałam przyjemność zapoznać się z tak trafną atrakcją jaką jest karykaturzysta na weselu. Pani Kasia niesamowicie pozytywna osoba, która w swoją każdą pracę wkłada tyle serca. Byłam pod wrażeniem karykatury, którą otrzymałam, niesamowite podobieństwo aż mąż był w szoku. Karykatura od Pani Kasi wisi w sypialni oprawiona w ramę. Wspaniały prezent wg. mnie. Jeśli ktoś szuka karykaturzysty na wesele to tylko Panią Kasię! Polecam!

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 8452

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie