Rzeźby lodowe owocowe fontanna czekoladowa carving id:6667

Oferta
Dodaj do plannera

Rzeźby z owoców i lodu

Szukają Państwo nietypowej dekoracji i atrakcji na ślub?

Proponujemy rzeźbione arbuzy na lustrach z dekoracjami z owoców i kwiatów oraz podświetlane rzeźby lodowe. Zarówno rzeźbione owoce jak i rzeźby lodowe są nowością na polskich weselach, z uwagi jednak na to, że stanowią piękną i niepowtarzalną dekorację uroczystości weselnej, zdobywają sobie coraz szersze grono zwolenników i na długo pozostają w pamięci zarówno Pary Młodej jak i gości weselnych.

Rzeźbione owoce stanowią doskonałą dekorację stołu ślubnego, która niewątpliwie przykuje uwagę wszystkich gości weselnych (poza arbuzem na lustrze znajduje się około 5 kg owoców, które nadają się do spożycia podczas wesela)! Nasze arbuzy rzeźbione są ze wszystkich stron, więc z każdej strony prezentują się tak samo pięknie! Na arbuzie rzeźbimy imiona Młodej Pary, datę ślubu, figurkę Pary Młodej, gołąbki, motywy kwiatowe itp. - posiadamy wiele wzorów i propozycji do wyboru. Jesteśmy też otwarci na Państwa propozycje motywów do wyrzeźbienia!

Rzeźba lodowa, na przykład podświetlona Para Młoda (wysokość całej dekoracji ok. 100 cm) ustawiona na dekoracyjnym podeście, z pewnością na długo pozostanie w pamięci gości weselnych. Oferujemy również muszlę z lodu, w której może znajdować się jakiś wyśmienity chłodzony trunek lub owoce (muszla może być podświetlana), łabędzie, serce itp.
Fontanna czekoladowa wysokości 80 cm jest ciekawą atrakcja na każdej uroczystości.
Zapraszamy do k

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Rzeźby lodowe owocowe fontanna czekoladowa carving id:6667
Ilość głosów: 4 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: basia Dodano: 19-03-2012
Data imprezy: 17-03-2012
(5)

Takiego typu dekoracje to wspaniała atrakcja weselna .Zrobiłam prezent dla młodych. Zamówiłam i wszyscy byli bardzo zadowoleni.Pozdrawiam Basia
Autor: Ewa Dodano: 22-10-2011
(5)
Polecam, dekoracje na żywo wyglądają naprawdę ładnie. Wspaniała dekoracja na stół i jednocześnie prezent dla pary młodej. Gorąco polecam
Autor: Marcin Dodano: 15-10-2011
(5)
Gorąco polecam na imprezę firmową z wyrzeźbionym logo firmy.
Realizacja zlecenia na piątkę z plusem.
Autor: Joanna Dodano: 15-08-2011
(5)
Gorąco polecam! Bardzo efektowna i oryginalna dekoracja stołu Pary Młodej. Dostawa bezpośrednio na salę weselną.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Rzeźby lodowe owocowe fontanna czekoladowa carving
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Data dodania: 05-08-2011
Liczba odwiedzin: 6919

Nowe ogłoszenia