Zobacz zdjęcia (5)
Saksofonista Rafał Jędruch - wesele/event/ślub, Wrocław - zdjęcie 1
Saksofonista Rafał Jędruch - wesele/event/ślub, Wrocław - zdjęcie 2 Saksofonista Rafał Jędruch - wesele/event/ślub, Wrocław - zdjęcie 3 Saksofonista Rafał Jędruch - wesele/event/ślub, Wrocław - zdjęcie 4 Saksofonista Rafał Jędruch - wesele/event/ślub, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Saksofonista Rafał Jędruch - wesele/event/ślub id:51853

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Nazywam się Rafał Jędruch. Jestem saksofonistą, absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Od 23 lat z niesłabnącym entuzjazmem zajmuję się grą na saksofonie i niemal wszystko w swoim życiu podporządkowałem muzyce.

Od wielu lat moje codzienne życie związane jest graniem na instrumencie, komponowaniem, nagrywanem muzyki na zamówienie, produkowaniem materiałów edukacyjnych dla saksofonistów na całym świecie. Tworzę i współtworzę zespoły z muzyką popularną, elektroniczną, jazzową, udzielam się jako muzyk sesyjny na wielu polskich i zagranicznych wydawnictwach.

Przedmiotem tego ogłoszenia jest moja działalność związana z oprawą muzyczną wesel, ślubów, eventów, imprez okolicznościowych, koncertów okazjonalnych, wydarzeń kulturalnych i wielu innych.
Muzyka- w różnej formie, pełni integralną część wielu wydarzeń, niezależnie od okazji i szerokości geograficznej. Często jej rola jest nieodłącznym elementem scenariusza, podczas ważnych wydarzeń w Państwa życiu.

Od ponad 15 lat zajmuję się oprawą muzyczną wydarzeń kulturalnych, eventów, imprez okolicznościowych. W warstwie technicznej mogą mnie Państwo wynająć w następujących wariantach:

- SAKSOFONISTA do DJ-a czy zespołu zatrudnionego przez Państwa. Nie stanowi dla mnie żadnego problemu improwizowanie do muzyki granej przez DJ-a, z którym nie współpracuję na co dzień. Analogiczna sytuacja ma miejsce w przypadku zespołu. Jeśli wynajęli Państwo zespół, który nie ma w składzie saksofonisty, to z powodzeniem mogę wypełnić tę lukę. Czas trwania mojej usługi na Państwa weselu jest do uzgodnienia.

- DUET - saksofon + instr. klawiszowy (ślub cywilny, okazjonalny koncert akustyczny, oprawa pokazów mody, wystaw sztuki, rocznice itp.) Współpracuję ze swoim pianistą, który także jest wokalistą.

- DUET - saksofon + DJ z którym współpracuję na co dzień (Jędruch&Dudzik)

W moim repertuarze znajdą Państwo utwory o różnym charakterze stylistycznym, od Franka Sinatry, przez Chakę Khan, Whitney Houston, Michaela Buble, Steviego Wondera po Andrzeja Zauchę, Kuba Badacha i wielu innych artystów. W odsłonie elektronicznej wachlarz gatunkowy jest ogromny, od muzyki lat 70-tych i 80-tych, po największe przeboje muzyki pop i house.

W zależności od Państwa potrzeb i gustu mogę stworzyć w pełni zindywidualizowaną ofertę.
Swoje usługi świadczę na terenie całego kraju, duża odległość od Wrocławia nie stanowi żadnego problemu poza nieznaczną różnicą w cenie doliczaną do usługi muzycznej.
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszam do kontaktu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7872022542
Adres: Wrocław, , 51-421, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 839

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie