Zobacz zdjęcia (5)
POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH, Wrocław - zdjęcie 1
POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH, Wrocław - zdjęcie 2 POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH, Wrocław - zdjęcie 3 POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH, Wrocław - zdjęcie 4 POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH id:16984

Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
507-592...

O nas

Szukasz oryginalnej atrakcji na wesele? Chcesz aby Twój ślub był inny niż wszystkie? Kochasz piłkę nożną?

Pokaz sztuczek piłkarskich w wykonaniu Pawła Skóry – Mistrza Świata, Mistrza Europy i Mistrza Polski jest tym czego szukasz! Freestyle football jest to nowy, niezwykle widowiskowy sport, który polega na wykonywaniu sztuczek piłką do nogi. Występy Pawła są perfekcyjnie przygotowane, dynamiczne i idealnie zgranie z muzyka. Po pokazie mistrz przeprowadza humorystyczną interakcje z gośćmi, podczas której maja oni okazje spróbować swoich sił w sztuczkach.

Występ oraz interakcja w wykonaniu Pawła to gwarancja tego, że Wasze wesele na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opinie (3)

POKAZ MISTRZA ŚWIATA W SZTUCZKACH PIŁKARSKICH id:16984
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
ANETA
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Srebrna Góra
Data dodania: 20-12-2020

PETARDA !!! Pan Paweł przesympatyczny utalentowany chłopak :) występ zrobił ogromne wrażenie na młodych i gościach .Ta niespodzianka to strzał w 10 - do dziś wspominana. Pokaz sztuczek rewelacyjny i profesjonalny . Wspaniała zabawa dla gości .Polecam w 100% . Pozdrawiam i dziękuję było MEGA.

O
Ola i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Radziejowice
Data dodania: 23-09-2019

Jesteśmy właśnie po weselu. Ponieważ było na nim wiele osób w mniejszym lub większym stopniu związanych z piłką nożną wpadliśmy na pomysł aby jedną z atrakcji był pokaz freestylu w wykonaniu p.Pawła. I to był strzał w 10. Goście na początku lekko zaskoczeni (taki pokaz to nie jest coś często spotykanego na uroczystościach weselnych) po chwili byli pełni zachwytu. Pan Paweł wprowadza wspaniałą atmosferę i nawiązuje bardzo dobry kontakt z gośćmi. Sam występ do pokaz perfekcji i profesjonalizmu p.Pawła. Jeżeli chcecie mieć coś nietuzinkowego na swoim weselu bądź innej imprezie to z czystym sumieniem mogę polecić p. Pawła.
Panie Pawle jeszcze raz wielkie podziękowania i szacun

M
Magdalena Michel
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rydułtowy
Data dodania: 28-08-2018

Prawdziwe piłkarskie show w wykonaniu Pawła to był idealny pomysł na główną atrakcję wesela! Tym bardziej, że wesele odbyło się w czasie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wszyscy goście oniemieli z zachwytu na widok piłkarskich popisów Pawła! Brawom nie było końca! Ponadto Paweł świetnie wchodizł w interakcje z gośmi i zorganizował różne konkursy w których goście wzięli udział , dzięki czemu jeszcze bardziej się zintegrowali. Dostaliśmy również w prezencie jego książki oraz autografy! Polecam Pawła na każde wesele!!!

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
507-592...
liczba odwiedzin: 2806
Zadzwoń
507-592...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie