Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Sala bankietowa na Twoje wesele w Hotelu Zielony id:8873

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Turawa, opolskie
Data dodania: 15-10-2012
Liczba odwiedzin: 1900

Oferta

Jeśli planujecie wesele to zapraszamy Was do nowej pięknej i nowoczesnej sali bankietowo-konferencyjnej w Hotelu ZIELONY w Turawie. Sala może pomieścić do 140 gości w komfortowych warunkach.
Hotel Zielony wchodzi w skład Centrum Rekreacji i Wypoczynku Borowik . Jest członkiem międzynarodowej sieci LAND GUT HOTELS charakteryzującą się rodzinną atmosferą i wysokim poziomem usług.
Wesele u nas to gwarantowany sukces towarzyski. Gwarantujemy Wam miłą i fachową obsługę oraz a przede wszystkim smaczne potrawy, które przyrządzane są na miejscu przez doświdczony personel kuchenny, zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy.
Między posiłkami można oddychać świeżym powietrzem i wdychać woń sosnowego lasu spacerując urokliwymi alejkami w otoczeniu hotelu lub po pięknej promenadzie na obrzeżu Jeziora Turawskiego. Dzieci w tym czasie mogą poszaleć na placu zabaw. Po biesiadzie weselnej zapewnimy Wam nocleg w komfortowych pokojach. Na terenie hotelu jest monitorowany parking i miejsca piknikowe. Jeden z posiłków w trakcie biesiady lub poprawiny można zorganizować przy grillu.

Typ obiektu

  • hotel

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Sala bankietowa na Twoje wesele w Hotelu Zielony
Województwo:opolskie
Miejscowość:Turawa
Kod:46-045

Nowe ogłoszenia