Sala Weselna Karczma Zaułek zaprasza! id:34024

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Białogard, zachodniopomorskie
Data dodania: 21-02-2018
Liczba odwiedzin: 139

Oferta

Karczma Zaułek w Rąbinie to miejsce legendarne! Przez 15 lat znajdował się tu bar, w tym czasie przez 7 lat była tu jedna z największych dyskotek w tej części województwa. Obecnie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów sala została kompleksowo wyremontowana, odnowiona i przystosowana do organizacji wesel oraz imprez okolicznościowych. Zapraszamy więc do zupełnie nowej Sali weselnej, której nie poznaliby nawet stali bywalcy sprzed lat. Nowa Karczma składa się z 3 sal: Dużej, kawiarni oraz Sali konferencyjnej. Wszystko w jasnych kolorach, doskonale oświetlone, dostosowane do Państwa! Dodatkowo oferujemy również usługi mobilne: Bar weselny, fontanny czekolady i alkoholu, usługi fryzjerskie z fryzurami okolicznościowymi. Wachlarz naszych usług ciągle się powiększa!

Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, imprezy okolicznościowe, konferencje.

Zapewniamy najlepsze jedzenie, w niskich cenach! Jeśli ktoś zapyta o to, gdzie można zorganizować uroczystość DOBRZE, NIEDROGO i PROFESJONALNIE, to bez wahania polecić można Karczmę Zaułek!

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, które mają umilić wieczór. Oprócz wspomnianego baru oraz fontann czekolady i alkoholowej, mogą Państwo zamówić również Tablice serów, wiejski stół, grill itp. Wszystko w zależności od Państwa zamówienia!

Sala Weselna Karczma Zaułek to kompleksowa obsługa Państwa wesela!
Doświadczona załoga, od kucharza, po kelnerów, atrakcyjne ceny, świetne wyposażenie, dadzą niezapomniane wrażenia podczas najważniejszego dnia w Państwa życiu!

Typ obiektu

 • dom weselny
 • karczma
 • restauracja

Standard

 • parking

Liczba gości

 • min. liczba osób: 20
 • max. liczba osób: 80
 • liczba sal: 3

Atrakcje

 • Barman
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Sala Weselna Karczma Zaułek zaprasza!
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Białogard
Kod:78-331

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.