Sala weselna Kardamon id:21114

Oferta
Dodaj do plannera

Restauracja – Dzierżoniów
Restauracja Kardamon, mieszcząca się w Dzierżoniowie przy ulicy Kolejowej, to nowe miejsce na mapie naszego powiatu, oferujące swoim Klientom wyjątkową organizację wesela.

Zdajemy sobie sprawę ze standardów, jakie przyjęliśmy sobie za normę. Dlatego jesteśmy przekonani, iż nasza sala bankietowa zdecydowanie przewyższa wszelkie sale weselne w okolicy.
Klimatyczne, wytworne, wręcz wyjątkowe miejsce, wraz z dopracowanymi wszelkimi szczegółami, mistrzowskie umiejętności kulinarne naszego Szefa Kuchni, a także profesjonalna obsługa zawsze uśmiechniętych, doświadczonych kelnerów, zapewniają wszystkim naszym Klientom satysfakcję, a ich Gościom niezapomnianych wrażeń.

Nasza organizacja wesela to wręcz gwarancja fantastycznej zabawy, pysznego jedzenia oraz możliwości oddania się temu co najważniejsze tego dnia – dobrej zabawie i czerpaniu radości z tego wyjątkowego święta. O resztę zadba nasz przeszkolony i sprawdzony personel.
Nasza organizacja wesela obejmuje:
uroczyste powitanie,
aperitif powitalny dla wszystkich Gości,
bogate menu, składające się z gorących dań, zimnych przekąsek wstawionych na stoły, bufetu słodkiego, napoi zimnych i gorących, oraz pater świeżych owoców,
klimatyzowana sala, mogąca pomieścić do 140 osób,
ogród zielony z altanką i placem zabaw dla dzieci,
bezpłatne miejsca parkingowe.

Dajemy także Państwu możliwość wynajmu sali bez żadnej obsługi gastronomicznej, ale za to z dostępem do zaplecza kuchennego.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking strzeżony
  • ogród
  • pokoje gościnne

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Sala weselna Kardamon
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Dzierżoniów
Kod:58-200
Data dodania: 24-05-2016
Liczba odwiedzin: 330

Nowe ogłoszenia