Salon Ślubny Emilii id:21513

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Chrzanów, małopolskie
Data dodania: 16-06-2016
Liczba odwiedzin: 403

Oferta

Podążając za nowymi trendami- tworzymy wspaniałe kreacje, dopasowane indywidualnie do każdej sylwetki.

Drogie Panie, jeśli szukacie miejsca gdzie zostaniecie profesjonalnie obsłużone a przy tym w serdecznej atmosferze i z fachową radą- zapraszamy do naszego salonu „Emilii F”. Gwarantujemy zadowolenie z oferowanych usług, najwyższą jakość proponowanych tkanin oraz fachowe doradztwo.

Wieloletnie doświadczenie, umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby Klientek spowodowały zadowolenie tak wielu z Was!
Możliwość przymierzenia każdej Sukni, dostepne w rozmiarach od 36 do 44.
Jeśli któraś z Sukni Ci się spodoba a nie będzie idealnie na Tobie leżała- my ją przerobimy bądź uszyjemy od nowa- specjalnie dla Ciebie!
Masz również możliwość stworzenia właśnego projektu- jesli wypatrzyłaś gdzieś piękną Suknie o której marzysz- przyjdź ze zdjęciem- my ją dla Ciebie stworzymy:)
Aby sprostać Waszym wymaganiom i oczekiwaniom- wprowadzamy Dni Otwarte na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy!(szczegóły na facebooku) Będziecie miały możliwość zdobycia wiedzy na temat dopasowania sukni ślubnej do sylwetki i całego wystroju, zasięgnąć porad stylisty, makijażystki i fryzjerki. Cała Aura przyjaznej atmosfery i pozytywnego nastawienia- napewno przejdzie na każdą z Was:)

Usługi:

  • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Salon Ślubny Emilii
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Chrzanów

Nowe ogłoszenia