Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska, Piotrków Trybunalski - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska id:32233

Piotrków Trybunalski, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: Każdy rozmiar
  • suknie ślubne w salonie: Suknie renomowanych firm polskich i zagranicznych.
  • marka: Agnes, Julia Rosa, Demetrios, Atelier Zolotas, Papilio, Annais.

Usługi:

  • usługi krawieckie

Nazywam się Anetta Kamińska, salon sukien ślubnych prowadzę od 2006 roku. Zmieniały się miejsca, zmieniały się suknie ślubne i poszczególne kolekcje, ale moja miłość do tego czym się zajmuję jest ogromna i niezmienna. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w życiu zajmować się czymś co daje mi tak wiele satysfakcji i spełnienia zawodowego.

W życiu prywatnym jestem osobą niezwykle dbającą o szczegóły i zwracającą uwagę na detale. Te cechy charakteru towarzyszą mi również w mojej pracy. Jednocześnie jestem na bieżąco z obowiązującymi trendami mody, stylizacją ślubną, doborem sukni do typu urody i sylwetki.

Uwielbiam swoje klientki, prawie z każdą z nich zżywam się emocjonalnie i sprawiam, że w tym najważniejszym dniu nie tylko mają doskonale dobraną suknię ślubną, ale służę im radą w wielu dziedzinach związanych ze ślubem oraz dbam o ich wspaniałe samopoczucie co sprawia, że stojąc przed ołtarzem wyglądają pięknie i są tego świadome.

Suknie ślubne to moja pasja, którą realizuję z cierpliwością, jaka należy się każdej przyszłej pannie młodej, poparta profesjonalizmem w obsłudze, doświadczeniem i wiedzą (ukończyłam szkolenia z zakresu stylizacji ślubnej) . Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się odwiedzić mój salon, wówczas moja pasja i praca sprawi, że dzień Twojego ślubu będzie idealny, a Twoja suknia ślubna wzbudzi zachwyt nie tylko Twojego przyszłego męża ale również wszystkich gości uczestniczących w tym najważniejszym dniu Twojego życia.

MIEJSCE, GDZIE DZIEJĄ SIĘ RZECZY NIEZWYKŁE

Salon sukien ślubnych znajduje się w moim prywatnym domu i choć na początku budzi to czasem zdziwienie to posiada szereg zalet, które znacząco wpływają na jakość obsługi moich klientek. Kameralna atmosfera, z dala od zgiełku i zamieszania pozwalają na skupienie się i poświęcenie uwagi na odpowiednim doborze sukni ślubnej dla przyszłej panny młodej. Nie jest to lokal wynajmowany w związku z tym jest to miejsce przyjazne, dające poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, co znacznie ułatwia nawiązanie kontaktu pomiędzy mną a przyszłą Panną Młodą, ma to ogromne znaczenie przy wyborze sukni ślubnej, która powinna odzwierciedlać również charakter klientki.

Elastyczne godziny pracy, nieograniczone godzinami otwarcia lokalu to komfort celebrowania chwili bez ciągłego spoglądania na zegarek i stresu. Mój dom – jednocześnie miejsce gdzie również pracuję pozwala mi stworzenie klimatu, w którym miło jest wybierać suknię ślubną, a następnie przygotowywać ją do ostatecznego odbioru tuż przed ślubem.

PARĘ SŁÓW WSTĘPU O SUKNIACH ŚLUBNYCH W MOIM SALONIE.

Każdego roku staram się wybrać do mojej kolekcji te najpiękniejsze, różnych renomowanych producentów. Zapewnia to moim klientkom szeroki wybór, bez ograniczania się do jednego wykonawcy.

Każdą z tych sukien ślubnych można przymierzać i w większości są dostępne są w kilku kolorach. Następnie suknia jest zamawiana w indywidualnym rozmiarze, a na miejscu u mnie w salonie dopasowywana przez profesjonalną krawcową. Nie szyjemy sukien ślubnych, pozostawiamy to specjalistom, co zapewnia bardzo wysoką jakość oferowanych przez mnie sukien, od doskonałego wykroju, pięknych materiałów oraz starannego wykończenia.

Zapraszam do obejrzenia kolekcji!

DOSKONALE DOBRANE DODATKI TO FANTASTYCZNA
OPRAWA DLA SUKNI ŚLUBNEJ

Każda z nas wie, że wiele prawdy jest w przysłowiu? Diabeł tkwi w szczegółach??, również w przypadku sukni ślubnej dodatki mają ogromne znaczenie, stanowią element wykańczający ślubną stylizację przyszłej Panny Młodej. Źle dobrane potrafią popsuć wygląd najpiękniejszej sukni ślubnej, dobrze dobrane wydobędą piękno sukni ślubnej, a jednocześnie będą podkreślały styl na jaki się zdecydowałyśmy. Wszystkie opisane przeze mnie dodatki są dobierane w moim salonie (oczywiście jeśli klientka tego oczekuje), gdyż tylko zobaczenie całości stylizacji ślubnej daje gwarancję spójnej, pięknej całości. Oczywiście wszystkie dodatki można również zakupić indywidualnie( bez zamawiania sukni ślubnej).

Zapraszam do obejrzenia zakładek poszczególnych dodatków:
– Welon.
– Bolerka i szale.
– Ozdoby do włosów.
– Biżuteria.

FRYZURA ŚLUBNA I MAKIJAŻ ŚLUBNY

Fryzura oraz makijaż ślubny to nieodłączny element każdej stylizacji ślubnej. Nasz salon oferuje kompleksową usługę, która obejmuje fryzurę oraz makijaż ślubny. Wykonywane są na miejscu w salonie, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu w dzień ślubu. Fryzjer oraz wizażystka współpracujący z salonem, są niezwykle utalentowani. Każdy makijaż oraz fryzura wykonana przez nich to prawdziwe dzieło sztuki.

WCZEŚNIEJ UMÓWIONA WIZYTA GWARANTUJE CI NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI I CZAS POŚWIĘCONY TYLKO TOBIE!

Zapraszamy klientów do naszego salonu.

liczba odwiedzin: 2705

Wyjątkowe sale weselne w mieście Piotrków Trybunalski

Popularne miasta w okolicy