Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska id:32233

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Piotrków Trybunalski, łódzkie
Data dodania: 17-11-2017
Liczba odwiedzin: 308

Oferta

Nazywam się Anetta Kamińska, salon sukien ślubnych prowadzę od 2006 roku. Zmieniały się miejsca, zmieniały się suknie ślubne i poszczególne kolekcje, ale moja miłość do tego czym się zajmuję jest ogromna i niezmienna. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w życiu zajmować się czymś co daje mi tak wiele satysfakcji i spełnienia zawodowego.

W życiu prywatnym jestem osobą niezwykle dbającą o szczegóły i zwracającą uwagę na detale. Te cechy charakteru towarzyszą mi również w mojej pracy. Jednocześnie jestem na bieżąco z obowiązującymi trendami mody, stylizacją ślubną, doborem sukni do typu urody i sylwetki.

Uwielbiam swoje klientki, prawie z każdą z nich zżywam się emocjonalnie i sprawiam, że w tym najważniejszym dniu nie tylko mają doskonale dobraną suknię ślubną, ale służę im radą w wielu dziedzinach związanych ze ślubem oraz dbam o ich wspaniałe samopoczucie co sprawia, że stojąc przed ołtarzem wyglądają pięknie i są tego świadome.

Suknie ślubne to moja pasja, którą realizuję z cierpliwością, jaka należy się każdej przyszłej pannie młodej, poparta profesjonalizmem w obsłudze, doświadczeniem i wiedzą (ukończyłam szkolenia z zakresu stylizacji ślubnej) . Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się odwiedzić mój salon, wówczas moja pasja i praca sprawi, że dzień Twojego ślubu będzie idealny, a Twoja suknia ślubna wzbudzi zachwyt nie tylko Twojego przyszłego męża ale również wszystkich gości uczestniczących w tym najważniejszym dniu Twojego życia.

MIEJSCE, GDZIE DZIEJĄ SIĘ RZECZY NIEZWYKŁE

Salon sukien ślubnych znajduje się w moim prywatnym domu i choć na początku budzi to czasem zdziwienie to posiada szereg zalet, które znacząco wpływają na jakość obsługi moich klientek. Kameralna atmosfera, z dala od zgiełku i zamieszania pozwalają na skupienie się i poświęcenie uwagi na odpowiednim doborze sukni ślubnej dla przyszłej panny młodej. Nie jest to lokal wynajmowany w związku z tym jest to miejsce przyjazne, dające poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, co znacznie ułatwia nawiązanie kontaktu pomiędzy mną a przyszłą Panną Młodą, ma to ogromne znaczenie przy wyborze sukni ślubnej, która powinna odzwierciedlać również charakter klientki.

Elastyczne godziny pracy, nieograniczone godzinami otwarcia lokalu to komfort celebrowania chwili bez ciągłego spoglądania na zegarek i stresu. Mój dom – jednocześnie miejsce gdzie również pracuję pozwala mi stworzenie klimatu, w którym miło jest wybierać suknię ślubną, a następnie przygotowywać ją do ostatecznego odbioru tuż przed ślubem.

PARĘ SŁÓW WSTĘPU O SUKNIACH ŚLUBNYCH W MOIM SALONIE.

Każdego roku staram się wybrać do mojej kolekcji te najpiękniejsze, różnych renomowanych producentów. Zapewnia to moim klientkom szeroki wybór, bez ograniczania się do jednego wykonawcy.

Każdą z tych sukien ślubnych można przymierzać i w większości są dostępne są w dwóch podstawowych kolorach białym i kremowym. Następnie suknia jest zamawiana w indywidualnym rozmiarze, a na miejscu u mnie w salonie dopasowywana przez profesjonalną krawcową. Nie szyjemy sukien ślubnych, pozostawiamy to specjalistom, co zapewnia bardzo wysoką jakość oferowanych przez mnie sukien, od doskonałego wykroju, pięknych materiałów oraz starannego wykończenia.

Zapraszam do obejrzenia kolekcji!

DOSKONALE DOBRANE DODATKI TO FANTASTYCZNA
OPRAWA DLA SUKNI ŚLUBNEJ

Każda z nas wie, że wiele prawdy jest w przysłowiu? Diabeł tkwi w szczegółach??, również w przypadku sukni ślubnej dodatki mają ogromne znaczenie, stanowią element wykańczający ślubną stylizację przyszłej Panny Młodej. Źle dobrane potrafią popsuć wygląd najpiękniejszej sukni ślubnej, dobrze dobrane wydobędą piękno sukni ślubnej, a jednocześnie będą podkreślały styl na jaki się zdecydowałyśmy. Wszystkie opisane przeze mnie dodatki są dobierane w moim salonie (oczywiście jeśli klientka tego oczekuje), gdyż tylko zobaczenie całości stylizacji ślubnej daje gwarancję spójnej, pięknej całości. Oczywiście wszystkie dodatki można również zakupić indywidualnie( bez zamawiania sukni ślubnej).

Zapraszam do obejrzenia zakładek poszczególnych dodatków:
– Welon.
– Bolerka i szale.
– Halka.
– Ozdoby do włosów.
– Pozostałe dodatki m. in. buty, bielizna ślubna, pończochy i biżuteria.

WCZEŚNIEJ UMÓWIONA WIZYTA GWARANTUJE CI NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI I CZAS POŚWIĘCONY TYLKO TOBIE!

Zapraszamy naszych klientów do naszego salonu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon sukien ślubnych Anetta Kamińska
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300

Godziny pracy

Pn:11:00 - 17:00
Wt:11:00 - 17:00
Śr:11:00 - 17:00
Cz:11:00 - 17:00
Pt:11:00 - 17:00
Sb:10:00 - 13:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.