Salon sukien ślubnych Adora id:32244

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bełchatów, łódzkie
Data dodania: 17-11-2017
Liczba odwiedzin: 300

Oferta

Firma „ADORA” istnieje na rynku od 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się projektowaniem i szyciem sukni ślubnych oraz komunijnych. Odwiedzamy pokazy światowej mody ślubnej , śledzimy kierunki jej rozwoju, skąd czerpiemy inspiracje do wykonywania indywidualnych projektów oraz kolekcji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała nienaganna jakość, nowoczesne wzornictwo oraz atrakcyjna cena.
Zapraszamy do naszego salonu w Bełchatowie przy ul. Mielczarskiego 31, w którym oprócz sukien ślubnych i komunijnych oferujemy dodatki i akcesoria do nich. Umożliwiamy także w konsultacji z nami, realizację własnych projektów, czy też modyfikację istniejących dla własnych potrzeb. Służąc całą naszą wiedzą i doświadczeniem postaramy się, aby w tak ważnym dniu Twój wygląd był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Współpracujemy zarówno z salonami krajowymi jak i zagranicznymi. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, umożliwiającą wywiązywanie się z podjętych zobowiązań przy uzyskaniu wysokiej jakości produktu w dostępnej cenie.
Realizujemy zamówienia, zarówno większe jak i nieduże (kilka sztuk). Czas wykonania ustalamy indywidualnie z klientem.
W swojej ofercie posiadamy suknie gotowe, szyjemy też suknie na miarę pobraną w salonach współpracujących.
Po konsultacji z klientem możemy wdrożyć do produkcji modele przez niego zaproponowane.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Usługi:

 • usługi krawieckie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.