Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych Adora, Bełchatów - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych Adora, Bełchatów - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych Adora, Bełchatów - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych Adora, Bełchatów - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych Adora, Bełchatów - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych Adora id:32244

Bełchatów, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Firma „ADORA” istnieje na rynku od 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się projektowaniem i szyciem sukni ślubnych oraz komunijnych. Odwiedzamy pokazy światowej mody ślubnej , śledzimy kierunki jej rozwoju, skąd czerpiemy inspiracje do wykonywania indywidualnych projektów oraz kolekcji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała nienaganna jakość, nowoczesne wzornictwo oraz atrakcyjna cena.
Zapraszamy do naszego salonu w Bełchatowie przy ul. Mielczarskiego 31, w którym oprócz sukien ślubnych i komunijnych oferujemy dodatki i akcesoria do nich. Umożliwiamy także w konsultacji z nami, realizację własnych projektów, czy też modyfikację istniejących dla własnych potrzeb. Służąc całą naszą wiedzą i doświadczeniem postaramy się, aby w tak ważnym dniu Twój wygląd był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Współpracujemy zarówno z salonami krajowymi jak i zagranicznymi. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, umożliwiającą wywiązywanie się z podjętych zobowiązań przy uzyskaniu wysokiej jakości produktu w dostępnej cenie.
Realizujemy zamówienia, zarówno większe jak i nieduże (kilka sztuk). Czas wykonania ustalamy indywidualnie z klientem.
W swojej ofercie posiadamy suknie gotowe, szyjemy też suknie na miarę pobraną w salonach współpracujących.
Po konsultacji z klientem możemy wdrożyć do produkcji modele przez niego zaproponowane.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bełchatów, , 97-400, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2990

Popularne miasta w okolicy