Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych Gracja, Lubin - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych Gracja, Lubin - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych Gracja, Lubin - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych Gracja, Lubin - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych Gracja, Lubin - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych Gracja id:31834

Lubin, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Pracownia powstała w 2014 roku i jest wynikiem marzeń mistrzyni igły, która zapragnęła stworzyć miejsce wyjątkowe dla wszystkich panien młodych, miejsce gdzie pragnienia o pięknym ślubie stają sie rzeczywistością.

Świeże spojrzenie na styl, elegancję i jakość wykonania z tkanin najwyższego gatunku, jest tym, co nas wyróżnia na rynku. Tworzymy projekty niezwykłe, często śmiałe i nieszablonowe, bowiem tylko takie mają szansę zostać zauważone i zapamiętane.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dla nas każda klientka jest tak samo ważna, a każdy projekt wyjątkowy. Dla każdej Klientki znajdujemy czas na rozmowę, by poznać jej pragnienia i oczekiwania. Tylko wówczas możemy w pełni dopasować suknię nie tylko do urody, ale także do charakteru, osobowości Panny Młodej. W każdy projekt wkładamy dużo serca i zaangażowania. A ciągły głód wiedzy, znajomości nowych trendów, rozwój i samodoskonalenie jest dla nas wyzwaniem, w którym możemy w pełni realizować naszą pasję.

liczba odwiedzin: 1772

Popularne miasta w okolicy