Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
SanRossa Make-up, atrakcyjne pakiety, dojazd bezpłatnie, Krasiejów - zdjęcie 1
SanRossa Make-up, atrakcyjne pakiety, dojazd bezpłatnie, Krasiejów - zdjęcie 2 SanRossa Make-up, atrakcyjne pakiety, dojazd bezpłatnie, Krasiejów - zdjęcie 3 SanRossa Make-up, atrakcyjne pakiety, dojazd bezpłatnie, Krasiejów - zdjęcie 4 SanRossa Make-up, atrakcyjne pakiety, dojazd bezpłatnie, Krasiejów - zdjęcie 5
1 / 5

SanRossa Make-up, atrakcyjne pakiety, dojazd bezpłatnie id:46945

Krasiejów, opolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • oczyszczanie
  • peeling

Makijaż ślubny, to połączenie trzech makijaży - dziennego, wieczorowego i fotograficznego! Niezwykle trwały, odporny na wysokie temperatury, wodę oraz łzy. Dopasowany do typu urody, osobowości i stylizacji. "Uszyty" na miarę Panny Młodej.
_________________________
SanRo ssa Make-up wykonuje makijaże ślubne i okolicznościowe z dojazdem niezależnie od tego, gdzie należy dojechać! Jestem mobilna, chętnie jeżdzę nawet w dalekie trasy! Nie musisz się martwić o dojazdy do salonów i niepotrzebnie stresować się w dzień swojego ślubu! Oddaj się w ręce profesjonalisty!

SanRossa Make-up to ekspertka w zakresie makijażu profesjonalnego. Wizażystka, która perfekcyjnie zakrywa niedoskonałości skóry, podkreślając urodę. Wykonuję makijaże dzienne, biznesowe a także ślubne i wieczorowe.

W swoim kufrze posiadam wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne i selektywne takie jak m.in: Tarte Cosmetics, M.A.C,, Anastasia Beverly Hills, Make-up Atelier Paris, BH Cosmetics, Kryolan, NuSkin, Juvias Place. Używam akcesoriów jednorazowych, szpatułek, dbam o higienę i bezpieczeństwo pracy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Krasiejów, , 46-040, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 1486

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie