SIM-NET Sound&lights; Profesjonalne dekoracje sal światłem,napis LOVE

od 1300 do 6000 zł
Iława, warmińsko-mazurskie

O nas

Długo planowany ślub wymaga dopracowania wszelkich detali. Przy organizacji tej uroczystości równie istotne jak strój, oprawa muzyczna, wybór lokalu są dekoracje. Niepowtarzalną atmosferę stworzy także dekoracyjne światło.
Warto zaufać profesjonalnej firmie, ponieważ ciekawe światło pozwoli fotografowi na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć a operatorowi kamery na stworzenie pamiątkowego filmu. Oświetlenie imprez dostosowane jest do charakteru każdego miejsca oraz rodzaju organizowanego wydarzenia.

SIM-NET SOUND & LIGHTS od około 5 lat lat zajmuje się dekoracją świetlną imprez. Firma jest specjalistą w tworzeniu niepowtarzalnego klimatu podkreślającego charakter uroczystości, czyniąc tak ważny dzień, naprawdę wyjątkowym.

W zależności od potrzeb firma Krzysztofa Tucholskiego może stworzyć intymny, dyskretny nastrój lub dodać dynamiki wybranemu miejscu podczas ceremonii ślubnej - wszystko zależy od pomysłu Pary Młodej. Propozycji jest naprawdę wiele, bo można wyeksponować i podkreślić światłem dosłownie wszystko. Firma poleca: oświetlenie statyczne lub dynamiczne ścian, sufitów, elewacji, sceny, sali tanecznej, stołów a nawet parkietów, które wykonywane jest profesjonalnymi urządzeniami pracującymi w nowoczesnej technologii LED.
Dekoracje światłem czyli aranżacja światła w pomieszczeniu to tworzenie systemu oświetlenia, który nada niesamowity wygląd sali. Pokoloruje ściany, parkiet i elementy wnętrz. Pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Sprawi, by Wasi goście oniemieli z zachwytu wchodząc na salę .

Tworzymy dekoracje sal doskonale dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
Proponowane oświetlenie imprez to niesamowite możliwości wizualne, dodające uroku pozornie zwyczajnym pomieszczeniom.
Kolorystyka sali może być dobrana do tematu głównego imprezy oraz wystroju sali. Jeśli natomiast wystrój sali niekoniecznie odpowiada wymaganiom Młodej Pary, a kolory ścian kłócą się z przyjętą koncepcją dekoracji, dzięki oświetleniu można to zmienić. Odpowiednio oświetlona sala odwróci uwagę od niepożądanych jej cech.

Spełnienie marzeń o romantycznym tańcu w chmurach jest także możliwe dzięki wytwornicy dymu przypodłogowego, która wykorzystywana jest głównie do produkcji dekoracyjnego dymu podczas pierwszego tańca Młodej Pary. Dostępne są także iluminacje kolorystyczne, zmieniające się w czasie rzeczywistym, tak by jeszcze bardziej podkreślić kluczowe momenty imprezy. Oświetlenie podkreśla wyjątkowy charakter sali, sceny i nadaje jej jeszcze bardziej niepowtarzalnego wyglądu, a wszystko po to by ten dzień był najpiękniejszy w życiu dla Młodej Pary i ich gości.

Nad prawidłową pracą oświetlenia przez cały czas trwania imprezy czuwa technik oświetlenia. Kolejną nowością jest wprowadzenie do pakietu usług wyrzutni ogni z maszyn SPARK PRO, idealnie pasujących do pierwszego tańca.
Napis LOVE 4x1m na pewno urozmaici wystrój Państwa uroczystości weselnej.
Zaufało nam już ponad 100 par młodych, działamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Personalizowa ne gobo... co to takiego?
Otóż personalizowane gobo to nic innego jak wkład wypalany laserowo z dowolnym napisem. Ten wkład montowany jest do Naszych urządzeń inteligentnych co pozwala na wyświetlanie tegoż właśnie tekstu na parkiecie - ścianach. np. imiona, logo firmy itp.
SIM-NET SOUND & LIGHTS poleca się na:

Wesela
W tym najważniejszym dniu Waszego życia zapewnimy dyskretny, a zarazem efektowny klimat Waszej uroczystości. Sprawimy, że każdy z Waszych gości będzie wspominał ten dzień wyjątkowo.

Eventy, Gale, Jubileusze
Dzięki naszemu oświetleniu organizowana przez Was uroczystość nabierze wyjątkowej rangi i charakteru. Zaproszeni goście na nowo odkryją urok zaadaptowanej przez nas przestrzeni.

Studniówki, Półmetki, Imprezy
Organizowaną uroczystość lub imprezę wzbogacimy o wyjątkowe efekty świetlne. Statyczne lub dynamiczne oświetlenie zapewni doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom organizowanej imprezy.

Bankiety, osiemnastki lub każdą inną imprezę okolicznościową
SIM-NET SOUND & LIGHTS

zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

liczba odwiedzin: 3348

Wyjątkowe sale weselne w mieście Iława

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie