Zobacz zdjęcia (5)
Twoje Wesele w kinowym stylu! Filmowanie imprez okolicznościowych+dron, Rzeszów - zdjęcie 1
Twoje Wesele w kinowym stylu! Filmowanie imprez okolicznościowych+dron, Rzeszów - zdjęcie 2 Twoje Wesele w kinowym stylu! Filmowanie imprez okolicznościowych+dron, Rzeszów - zdjęcie 3 Twoje Wesele w kinowym stylu! Filmowanie imprez okolicznościowych+dron, Rzeszów - zdjęcie 4 Twoje Wesele w kinowym stylu! Filmowanie imprez okolicznościowych+dron, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Twoje Wesele w kinowym stylu! Filmowanie imprez okolicznościowych+dron id:31137

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 4 kamery

Noxx - Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym z Rzeszowa. Nasza specjalność to produkcja filmów reklamowych, promocyjnych i wizerunkowych. Nagrywamy filmy, przy których nie będziecie się nudzić. Dzięki nam Wasz ślub i wesele mogą stać się niesamowitą pamiątką na lata. Dyskretnie i nie ingerując w przebieg wydarzeń, zarejestrujemy wszystkie ważne i magiczne chwile. Gwarantujemy, że teledyski i reportaże ślubne, nagrane przez naszych doświadczonych kamerzystów, wywołają uśmiech na twarzach wszystkich gości weselnych. Wieloletnie doświadczenie w kinematografii, oraz ukończona Szkoła Filmowa w Łodzi, dają nam możliwość zrealizowania każdej upragnionej sceny.
Uwielbiamy ludzi i kontakt z nimi, nie wyobrażamy sobie innej pracy. Kochamy detale. Wiemy ile czasu poświęcacie im przed ślubem. Pracujemy z pełnym poświęceniem, pasją i subtelnością. Prywatnie uwielbiamy wyprawy mniejsze i większe, w Polsce i za granicą, pyszne jedzonko, jeszcze lepszą kawę i szum bieszczadzkich lasów. Ciągle się dla Was rozwijamy.

W naszej pracy używamy wyłącznie elektronicznego sprzętu filmowego najwyższej jakości. Całość dopełniają dwie platformy lotnicze. Aktualizacje potrzebnych urządzeń przeprowadzamy systematycznie, wraz z pędem technologicznych nowości.
FORMAT FILMU
• film w jakości HD, 4K
• film na DVD
• klipy filmowe na pen-drive

Swoją ofertę przedstawiamy w czterech różnorodnych wariantach - tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem, tam znajdziecie zawartość każdego pakietu.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, z niecierpliwością czekamy na telefon, bądź wiadomość. Pojedziemy wszędzie gdzie nas zaprosicie.

Noxx Studio

liczba odwiedzin: 2263

Popularne miasta w okolicy