Zobacz zdjęcia (3)
****SKRZYPCE NA ŚLUB! PROFESJONALNIE!!****, Rzeszów - zdjęcie 1
****SKRZYPCE NA ŚLUB! PROFESJONALNIE!!****, Rzeszów - zdjęcie 2 ****SKRZYPCE NA ŚLUB! PROFESJONALNIE!!****, Rzeszów - zdjęcie 3
1 / 3

****SKRZYPCE NA ŚLUB! PROFESJONALNIE!!**** id:4467

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Instrumenty:

  • pianino
  • skrzypce

Muzyka jest mową duszy. Towarzyszy nam w najważniejszych momentach życia i sprawia, że na długo pozostają w naszej pamięci. Subtelne brzmienie skrzypiec podkreśli niepowtarzalną atmosferę tych najbardziej wzruszających chwil.
Z przyjemnością uświetnię brzmieniem skrzypiec najważniejsze dla Państwa uroczystości.Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych, bankietów, rodzinnych uroczystości i innych ważnych spotkań.
Moje wieloletnie doświadczenie oraz doskonalenie swoich umiejętnosci wiolinistycznych na licznych kursach międzynarodowych sprawią, że będą to dla Państwa naprawdę niezapomniane chwile.

W swoim repertuarze posiadam szeroki wybór utworów zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej, który zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusty muzyczne, m. in.:

* F. Schubert - AVE MARIA
* J. S. Bach, CH. Gounod - AVE MARIA
* J. S. Bach - ARIA NA STRUNIE G
* F. Mendelssohn - MARSZ WESELNY
* R. Wagner - MARSZ WESELNY
* R. Schumann - MARZENIE
* C. Franck - PANIS ANGELICUS
* W. A. Mozart - AVE VERUM CORPUS
* A. Vivaldi - ZIMA
* J. S. Bach - ADAGIO z I SONATY I GRAVE Z II NA SKRZYPCE SOLO
* E. Morricone - GABRIEL`S OBOE
* J. Pachelbel - CANON

Z przyjemnością wykonam również inne utwory na życzenie Pary Młodej, a także doradzę w doborze odpowiedniego repertuaru. Wszystko to sprawi, że ten Wielki Dzień będzie dla Was niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem.

KRAKÓW, RZESZÓW I OKOLICE
ZAPRASZAM!

liczba odwiedzin: 5679

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie