Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie!, Łódź - zdjęcie 1
Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie!, Łódź - zdjęcie 2 Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie!, Łódź - zdjęcie 3 Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie!, Łódź - zdjęcie 4 Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie! id:22464

Łódź, łódzkie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • flet
  • organy
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Dlaczego my?
* Otrzymasz pomoc w doborze repertuaru i na każdym etapie realizacji. Jeśli macie z narzeczonym/narzeczoną ważny dla Was utwór - nic prostszego, na Twoje życzenie zaaranżujemy ulubioną piosenkę, również z kręgu muzyki rozrywkowej.

* "Mądry Polak po..." - lepiej po poradzie, niż po szkodzie! Niektórzy z nas własny ślub mają już za sobą. Wiemy więc jak trudna jest jego organizacja, a także na co zwrócić szczególną uwagę. Jeśli zajdzie taka potrzeba, udzielimy Ci wsparcia i podpowiemy, jak przebiega ceremonia (w kościele, cywilna, w plenerze) - zarówno od strony muzycznej, jak i formalnej.

* Organizacją oraz planowaniem kalendarza zajmuje się osoba, której doświadczenie muzyczne splata się z kierowaniem produkcją filmową, dlatego będziecie mieli pewność, że żaden szczegół nie umknie naszej uwadze. Poziom skomplikowania planowania wesela można bowiem czasami przyrównać do organizacji planu zdjęciowego.

* upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu - oprócz instrumentalistów i wokalistów, współpracujemy firmą realizującą transmisje ślubów online, fotografami czy filmowcami. Pytajcie o różne kompilacje, a odwdzięczymy się rabatami.

Ponadto, koniecznie poleć nas znajomej Parze Młodej - koniecznie, bo jeśli znasz Parę, która bierze ślub przed lub po Twojej ceremonii i zamówi oprawę muzyczną w tym samym składzie, gwarantujemy Ci ofertę specjalną!

Jesteśmy elastyczni, a nasi muzycy wspierają działalność studyjną i koncertową polskich zespołów. Regularnie biorą także udział w wielu etiudach filmowych, nagraniach teledysków, organizują koncerty live Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, co poszerza nasze horyzonty i dodaje doświadczenia scenicznego, a także tego "przed kamerą".

Wybierz skład dopasowany do Twoich potrzeb. Najbardziej sprawdzone rozwiązania to:
- duety: skrzypce + altówka lub skrzypce + wiolonczela,
- skrzypce + wokal,
- trio skrzypce + wokal + pianino elektryczne (lub pianino/fortepian, jeśli są dostępne w kościele/w sali),
- trio smyczkowe.

Pełny skład (skrzypce + altówka + wiolonczela + obój + pianino + bas + perkusja) rekomendujemy na występy podczas koktajli (w formie show). Możesz też zdecydować się na zorganizowanie oryginalnego prezentu-niespodzianki dla Pary Młodej, jakim jest 45-minutowy koncert ulubionych utworów. :)

Zapraszamy Was do zadawania pytań i życzymy przyjemnego słuchania oraz oglądania demówki! :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Elastyczność, otwartość, pomoc na każdym etapie realizacji, a nade wszystko nasza pasja do rozmów z ludźmi :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy gdy powierzacie nam - chociaż częściowo - jedne z najważniejszych dni w Waszym życiu. To zaufanie, którym nas codziennie obdarzacie, jest motorem do działania i największą nagrodą za włożone przez nas w każdą oprawę energię i serce.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy studentami oraz absolwentami uczelni muzycznych. Ponadto, wciąż szukamy możliwości doszkalania się. Zarówno w działalności koncertowej, jak i w wielu innych formach artystycznych, a także na przestrzeni rozwoju osobistego oraz kontaktów międzyludzkich.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W swojej działalności uczestniczyliśmy już w wielu typach ceremonii - ślubach kościelnych (pełnych i skróconych), a także kościelnych w plenerze, cywilnych w urzędzie oraz plenerowych, humanistycznych, symbolicznych oraz międzynarodowych.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Przy bardzo "gorących" terminach zalecamy kontakt z około rocznym wyprzedzeniem. Może się jednak zdarzyć, że mniej popularną datę zarezerwujecie u nas last minute, czyli do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Żaden ślub, żadne wesele nie jest takie samo. Zazwyczaj, nawet po godzinach ustaleń i setkach wymienionych maili, sytuacja może zmienić się w okamgnieniu. Jest to stały element naszej pracy, na który jesteśmy wyjątkowo odporni. Od najmłodszych lat musimy radzić sobie ze stresem na scenie - jesteśmy więc świetnie przygotowani do działania pod presją, oraz rozwiązywania niekorzystnych sytuacji bez niepotrzebnych emocji. Cechuje nas również szczerość i konsekwentność w działaniu - wszystkie potencjalne trudności oraz scenariusze przedstawiamy już przy pierwszym kontakcie, nie ma więc możliwości, że zgodzicie się na coś, czego nie będziecie pewni :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Kładka na jeziorze, to jedna z najciekawszych realizacji, których do tej pory doświadczyliśmy, jednak każde miejsce zyskuje coś wyjątkowego, gdy przygotowuje je dwoje wyjątkowych, kochających się ludzi.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Z całą pewnością swoje instrumenty i głosy! A także siebie wzajemnie, oraz nasze rodziny, gdyż wielu z naszych muzyków sama jest już po ślubie lub planuje to wielkie wydarzenie. Znamy więc branżę zarówno od strony usługodawcy, jak i klienta :)

Opinie (4)

Dodaj opinię
Nastrojeni - dobrze nastrajamy każde wydarzenie! id:22464
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Poddębice
Data dodania: 26-05-2021

Pełen profesjonalizm, strój odpowiedni do uroczystości, trzymanie się wcześniej umówionej listy i co ważne- realizacja utworów spoza listy na których bardzo nam zależało. Dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty a ich aranżacja muzyczna naszego ślubu oraz muzyki na życzeniach długo pozostanie w pamięci mojej i wszystkich gości.

Magda
21-02-2022

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo staramy się, by oprawa muzyczna była szyta na miarę, jak najpiękniejsza suknia ślubna. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego pięknego wydarzenia! :)

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Błaszki
Data dodania: 22-10-2020

Oprawa muzyczna Ślubu na bardzo wysokim poziomie, wszystko odbyło się tak jak chcieliśmy i ustalaliśmy. Pełen profesjonalizm, dziewczyny wszystkim się zajęły, zgrały się z organistą, przyjechały wcześniej, żeby się podłączyć i zrobić próbę, w rezultacie w trakcie ceremonii utwory były pięknie wykonane, bardzo nam się podobało :)

Magda
21-02-2022

Cieszymy się, że obdarzyliście nas zaufaniem! Życzymy raz jeszcze dużo miłości!

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Łódź
Data dodania: 02-08-2020

Przepiękna oprawa ślubu w wykonaniu Małgorzaty. Wszyscy byli zachwyceni :) Bez problemów dograła się z organistą. Do tego atrakcyjne ceny :) Jeszcze raz dziękujemy!!

Magda
02-08-2020

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście!

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Grocholice
Data dodania: 10-10-2019

Mieliśmy to szczęście korzystać z usług Must Have Duo. Wszelkie uzgodnienia przebiegły bezproblemowo. Szeroka lista utworów do wybrania, porady przy problemie z wybraniem a także możliwość dogadania się co do indywidualnych utworów. Wszystko punktualnie i zgodnie z umową. Zdecydowanie polecam :).

Magda
02-08-2020

Dziękujemy uprzejmie, że doceniacie nasze zaangażowanie! ♥

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 7651

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie