Trio Ardente

Dębica, podkarpackie

Instrumenty:

  • organy
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

O nas

Jeśli szukacie młodego zespołu grającego z pasją i zaangażowaniem, a zarazem posiadającego doświadczenie i umiejętności to dobrze trafiliście! Kochamy wszystkie gatunki muzyczne przez co posiadamy bardzo zróżnicowany repertuar. Muzyka wypełnia całe nasze życie. Jako Ardente Trio z radością i pietyzmem dopełnimy Twoją uroczystość zaślubin, bądź inne ważne dla Ciebie wydarzenie. Zapraszamy do kontaktu!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalistami i kochamy naszą pracę, przez co uwielbiamy dzielić się naszą pasją i doświadczeniem z ludźmi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim tym, że z zawodu i wykształcenia jesteśmy muzykami. Ukończyliśmy Akademię Muzyczną w Krakowie, obecnie rozwijamy nasze umiejętności w Uniwersytecie Muzycznym w Wiedniu, który w rankingu znalazł się jako druga najlepsza uczelnia na całym świecie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Naszą grę cechuje najwyższy poziom. Mnóstwo par, które zdecydowało się na współpracę z nami, podkreślało nas wyróżniający poziom.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy koncertującymi muzykami, oprócz kościoła i bankietów można nas usłyszeć przede wszystkim na scenie. Występujemy w kraju i poza granicami, co nadaje prestiżu naszemu zespołowi. Muzycy tria, dzięki wygranej w konkursie Golden Classical Music Awards, wystąpili na deskach jednej z najważniejszych sal koncertowych świata - Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Trio Ardente
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Cmolas
Data dodania: 24-06-2021

Kochani, dziękujemy serdecznie za przepiękną oprawę muzyczną na naszym ślubie ❤️ dzięki Wam nasza ceremonia była magiczna, niepowtarzalna, wzruszająca i oryginalna! Cieszymy się, że byliście z nami w tym dniu ☺️ Wspaniały talent muzyczny całego trio i anielski głos wokalistki, świetna współpraca i pomoc w przygotowaniu repertuaru, to było to! Z całego serca polecamy Bohema Trio! 🥰
Kasia i Marek 👩🏼‍❤️‍👨🏼

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2019
Tarnów
Data dodania: 07-01-2019

Dziekujemy bardzo serdecznie za wspaniałą oprawę Urodzin Mamy! Dostarczyliscie nam Panstwo wielu wzruszeń, dziekujemy i polecamy wszystkim zaproszenie Was na uroczystość! Agnieszka

Oprawa muzyczna uroczystości
07-01-2019

Bardzo nam miło i dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Tarnów
Data dodania: 14-01-2018

Cudowni, utalentowani ludzie z pasją! Muzyka zarówno w kościele, jak i podczas przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie! Jesteśmy bardzo bardzo bardzo zadowoleni, że towarzyszyliście nam w tak ważnym dla nas dniu i że sprawiliście swoją oprawą, że był on jeszcze piękniejszy!!! :)
Pozdrawiamy,
J&M

J
Jerzy
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-11-2017
Kraków
Data dodania: 07-01-2018

Zespół ten cechuje pełen profesjonalizm. Wszystkie umówione przez nas przed uroczystością szczegóły zostały w stu procentach zrealizowane. Wszystko brzmiało i dodawało powagi naszej uroczystości. Wspólnie z małżonką serdecznie polecamy tych młodych i zdolnych muzyków1

Katarzyna i Jerzy

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Tarnów
Data dodania: 04-01-2018

Dziękujemy serdecznie za uświetnienie naszej uroczystości. Dziękujemy za życzenia. Jesteście wspaniali!!!pełen profesjonalizm!!!

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2017
Dębica
Data dodania: 28-12-2017

Chcielibyśmy podziekowac i serdecznie polecic ten wspaniały zespol. Uświetnił naszą uroczystość zaślubin. Był to strzał w dziesiątkę. Muzyka wzruszla gości a i mnie doprowadziła do łez. Aż mi się makijaż rozpłynął. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych wspaniałych sukcesów!

liczba odwiedzin: 3048

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dębica

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie