Zobacz zdjęcia (4)
Słodki stół / Candy bar na wesela, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Słodki stół / Candy bar na wesela, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Słodki stół / Candy bar na wesela, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Słodki stół / Candy bar na wesela, Nowy Sącz - zdjęcie 4
1 / 4

Słodki stół / Candy bar na wesela id:47738

Nowy Sącz, małopolskie

O nas

Słodki stół to połączenie miłości do słodkości i pięknych aranżacji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie tak by efekt końcowy utkwił w pamięci Waszych Gości. Dbamy o każdy szczegół realizacji, począwszy od detali tworzących klimat słodkiego stołu jak świece, kwiaty, zastawa a kończąc na słodkościach, które nie tylko pięknie się prezentują ale przede wszystkim wyśmienicie smakują. Wszystkie słodkości powstają z wielką starannością w pracowni a składniki jakich używamy są najwyższej jakości.
Specjalizujemy się w tworzeniu słodkich stołów nie tylko na wesela ale także chrzciny, urodziny, baby shower oraz inne imprezy okolicznościowe.
Każda oferta tworzona jest dla Państwa indywidualnie, sami decydujecie jakie chcecie słodkości i w jakim klimacie mamy przygotować Wasz słodki stół – tak by pasował do wnętrza i klimatu miejsca, w którym odbywa się przyjęcie.
W cenę każdego stołu wliczone są:
- aranżacja (stół, obrusy)
- zastawa
- dekoracje
- świece
- świeże kwiaty
- lemoniada
- słodkości (ilość dopasowana do liczby gości)
- transport do 50 km
Dodatkowo oferujemy:
- balony z helem
- girlandy balonowe
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą istnieje możliwość umówienia się na degustacje w naszej pracowni.
Napisz do nas podając termin i miejsce przyjęcia oraz liczbę osób a my w przeciągu kilku dni przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną przesłaną na e-maila.

Ceny bardzo okazyjne, zapraszam.

liczba odwiedzin: 1453

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowy Sącz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie