Zobacz zdjęcia (4)
ślub  marzeń, Gorlice - zdjęcie 1
ślub  marzeń, Gorlice - zdjęcie 2 ślub  marzeń, Gorlice - zdjęcie 3 ślub  marzeń, Gorlice - zdjęcie 4
1 / 4

ślub marzeń id:45698

Gorlice, małopolskie

O nas

Przygotowujesz się do ważnego wydarzenia w swoim życiu?
Chcesz aby wszystko było dopięte na ostatni guzik?
Pomożemy Ci w realizacji Twojego planu, aby ten dzień był wyjątkowy dla Ciebie i Twoich bliskich.
Nasza firma prosperuje na terenie Małopolski oraz Podkarpacia i zajmuje się wynajmem usług weselnych takich jak:

- FOTOLUSTRO - Jest to nowoczesne lustro o dotykowym panelu z wyświetlanymi animacjami, oraz podświetlaną ramą LED dająca niesamowity designe. W ofercie mamy dużo zabawnych gadrzetów, które daje możliwość niezapomnianej zabawy podczas wykonywania zdjęć. Całość możemy przyozdobić czerwonym dywanem, złotymi słupkami, oraz utrwalić niezapomniane chwile w fotoksiążce oraz na pendrivie.

-FOTOBUDKA - Dzięki gadżetom rozbawi gości i uwieczni niezapomniane chwile na wydrukowanych zdjęciach. Dodatkowo można wpisać się i umieścić zdjęcia w księdze gości co będzie niesamowitą pamiątką na długie lata.

-BAŃKI MYDLANE - Doskonale nadają się przy wyjściu z kościoła, pierwszym tańcu, sesji zdjęciowej, zapewnią piękny efekt dzięki którym zdjęcia zyskają dodatkowego uroku. Używamy płynu, który nie plami sukni oraz ubrań. Jest dobrą alternatywą dla confetti, ponieważ po bańkach nie ma śladu.

-CIĘŻKI DYM - najwyższej kasy wytwornica do ciężkiego dymu sprawi że taniec w chmurach będzie wyjątkowy i zostanie zapamiętany na długo.

-NAPIS LOVE - jest doskonałą dekoracją sali weselnej, nadaje jej uroku, wzbudza zachwyt zaproszonych gości oraz jest świetnym tłem do sesji zdjęciowych. Do dyspozycji są nakładki ażurowe które robią jeszcze lepsze wrażenie.

-FONTANNA CZEKOLADOWA - jest niesamowitą atrakcją, która swym wyglądem przyciąga gości i zachęca ich do zanurzenia przekąsek w płynnej Belgijskiej czekoladzie. Fontanna jest postawiona na trzy poziomowym podświatlanym podeście, która nadaje dodatkowego efektu.

-BALONY LED - gwarantują niezapomniane chwile, gdyż każdy uczestnik wesela może uczestniczyć w wypuszczaniu balonów (tzw. światełka do nieba).

-OGNIE SCENICZNE - dodatkowy element podczas pierwszego tańca, przy którym Para Młoda może poczuć się wyjątkowo. W połączeniu z ciężkim dymem dają niezapomniany efekt.

Nasza firma posiada najwyższej jakości sprzęty, oraz dba o zadowolenie każdego klienta. Wybierając kilka usług z naszej oferty otrzymują Państwo RABAT.

Zapraszamy na naszego Facebooka, instagrama,
stronę internetową

liczba odwiedzin: 1096

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie