Zobacz zdjęcia (3)
Ciężki dym - na suchy lód, Kraków - zdjęcie 1
Ciężki dym - na suchy lód, Kraków - zdjęcie 2 Ciężki dym - na suchy lód, Kraków - zdjęcie 3
1 / 3

Ciężki dym - na suchy lód id:53593

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dym kłębi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para młoda tańczyła w chmurach. Jest to idealne rozwiązanie dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie oraz dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu odsłaniając tym samym szczęście i uśmiech na twarzach Pary Młodej.
Zbędny stres minie, ponieważ dym który oferujemy Państwu unosi się maksymalnie do kolan! Maszyna którą wykorzystujemy do wyprodukowania ciężkiego dymu to bardzo wydajne urządzenie, jeśli stawiasz na jakość to nasza maszyna daje 100% satysfakcję z wytworzonego efektu. Nasza wytwornica dymu jest na suchy lód. Jesteśmy w stanie obsłużyć bardzo duże sale. Zapewniamy również, iż nasz ciężki dym daje efekt tymczasowy, bezzapachowy, nie zostawiając śladu na podłodze czy ubraniach, oraz nie włącza alarmów, czy też zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Ten wspaniały efekt oczaruje Was i Waszych gości, a fotograf będzie mógł uwiecznić to na wspaniałych zdjęciach, które będziecie wspominać do końca życia.

Wysokość dymu można regulować i dostosować.

Cena wynajmu wraz z obsługą 600 zł.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6792909432
Adres: Kraków, , 30-443, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 239

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie