Ślub z Marzeń - Agencja Ślubna id:33322

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rumia, pomorskie
Data dodania: 18-01-2018
Liczba odwiedzin: 108

Oferta

* Ślub z marzeń - Agencja Ślubna * TRÓJMIASTO

***Dla każdej pary, która skorzysta z naszej oferty Drink Baru i napisu LOVE lub kompleksowej organizacji ślubu - otrzyma gratis 2-dniowy pobyt w nadmorskiej miejscowości w Apartamencie!!! (*)

WEDDING PLANNER
Kompleksowa Organizacja Waszego Ślubu.
Koordynacja Wesela
Wsparcie i doradztwo na każdym etapie
Szeroka baza podwykonawców - zespoły, DJ, fotograf, filmowanie, domy weselne i restauracje, hotele itp.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji bezpośrednio nasza firma przygotowała:

*Fotobudka
*Balony ledowe z helem
*Podświetlany napis LOVE
*Drink bar z obsługą: pokaz barmański, koktajle, lemoniada, fontanna czekoladowa

USŁUGI DODATKOWE:
*dekoracje
*strojenie auta
*gadżety ślubne, konfetti

EVENTY FIRMOWE
garden-party
meble eventowe
drink bar, catering

Śluby plenerowe

Organizacja zaręczyn i podróży poślubnej

Dlaczego warto?

Brak czasu, trudności z dokonaniem wyboru, wątpliwości koncepcyjne i różnice zdań państwa młodych - wszystkie te powody sprawiają, że zatrudnienie specjalisty jakim jest konsultant ślubny to doskonała decyzja.
Nasza firma ułatwi życie narzeczonym i przygotuje dla nich imprezę, która na zawsze zapadnie w pamięć. W ten wyjątkowy dzień państwo młodzi nie powinni przejmować się drobiazgami i gorączkowo załatwiać ostatnich kwestii. Obecność konsultanta, który czuwa nad wszystkimi szczegółami organizacyjnymi, umożliwia narzeczonym skupienie się na istocie uroczystości - zawarciu związku małżeńskiego.
Zakres naszych działań jest bardzo szeroki - czuwamy nad całością uroczystości, kontrolujemy działania wszystkich podwykonawców - restauratorów, kucharzy, fotografa, florysty, filmowca, zespołu, kierowcy a także dbamy o gości i samą parę młodą. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy bardzo indywidualnie, poświęcamy tyle czasu, ile jest potrzebne na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, by klient odetchnął z ulgą przed tym ważnym dniem.

Dlaczego MY?

Wieloletnia praca przy weselach, eventach i innych uroczystościach wzbogaciła nas o spore doświadczenie. To dla nas nie tylko praca ale i pasja, okazja na poznawanie nowych ludzi. W każdej realizacji dajemy z siebie 100%. W bogatej ofercie posiadamy mnóstwo sprawdzonych kontaktów i rzetelnych podwykonawców. Dla Państwa wyszukujemy i negocjujemy najciekawsze oferty cenowe. Staramy się spełniać najskrytsze marzenia. Warto nam zaufać.

Oprócz organizacji i planowania całego przedsięwzięcia zachęcamy do skorzystania z naszej fotobudki, drink baru czy wypożyczenia podświetlanego napisu LOVE.
W/w oferta staje się standardem na weselach i wiele osób nie wyobraża sobie imprezy bez kolorowych drinków, zabawnych zdjęć w fotobudce lub zdjęcia na tle jakże popularnego napisu świetlnego LOVE. Wkrótce oddamy do Państwa dyspozycji elegancką limuzynę do przewozu pary młodej.

W razie pytań bądź chęci otrzymania oferty, zapraszamy do kontaktu!
Nasze realizacje i inne posty dot. tematyki ślubnej do obejrzenia na Instagramie: Ślub z marzeń - Agencja Ślubna

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ;)))

(*) oferta nie dotyczy miesiecy czerwiec- lipiec-sierpien, sylwestra, swiat wielkanocnych i długiego weekendu majowego. Pobyt dotyczy 2 osób. Oferta bez wyżywienia.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Ślub z Marzeń - Agencja Ślubna
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Rumia

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.