Zobacz zdjęcia (5)
Tak inaczej- ślub niebanalny, nieszablonowy, na Waszych zasadach, Warszawa - zdjęcie 1
Tak inaczej- ślub niebanalny, nieszablonowy, na Waszych zasadach, Warszawa - zdjęcie 2 Tak inaczej- ślub niebanalny, nieszablonowy, na Waszych zasadach, Warszawa - zdjęcie 3 Tak inaczej- ślub niebanalny, nieszablonowy, na Waszych zasadach, Warszawa - zdjęcie 4 Tak inaczej- ślub niebanalny, nieszablonowy, na Waszych zasadach, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Tak inaczej- ślub niebanalny, nieszablonowy, na Waszych zasadach id:48489

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
513-409...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

​​Łącząc miłość do organizacji z artystyczną duszą i doświadczeniem w pracy w dyplomacji stworzyłam markę, pozwalającą moim Klientom cieszyć się kompleksowo zorganizowanym i unikalnie zaplanowanym przyjęciem.

Moim zawodowym celem jest spełnianie marzeń Par Młodych o Ich wyjątkowym, niepowtarzalnym Dniu. Dzięki wyczuciu stylu i smaku, perfekcjonizmowi oraz umiejętności organizacji imprez wielokulturowych, zaplanuję Wasz dzień skrupulatnie, z pomysłem i dbałością o najmniejszy detal.

Mój charakterystyczny styl to subtelna elegancja, niewymuszony luksus, przyjęcia z klasą, efektowne, niebanalne. Uroczystości, które organizuje są pełne piękna, dobrej muzyki, ciepła, autentyczne, odzwierciedlające styl i preferencje Pary Młodej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ potraktuję Was indywidualnie, z uwagą i należytym dla uroczystości szacunkiem. Wysłucham, podpowiem, zwrócę uwagę na jakże znaczące drobiazgi, zaproponuję sprawdzone rozwiązania.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Marzycie o idealnym, niesamowitym Dniu Waszego Ślubu, jednak lista przedsięwzięć, jakie należy podjąć wydaje się nie mieć końca?
W głębi serca pragniecie, aby Wasz ślub był mniej tradycyjny, a przede wszystkim dopasowany do Was, być może uszyty na miarę Waszych upodobań?
Przeraża Was czasochłonność organizacji Waszego ślubu?
Organizacja ślubu na odległość spędza Wam sen z powiek?
A może po prostu chcielibyście, aby profesjonalista zajął się organizacją Waszego Najważniejszego Dnia?

Trafiliście we właściwe miejsce! Nazywam się Agata Wołosiuk, jestem Wedding Plannerem. Specjalizuję się w organizacji przyjęć w pełni spersonalizowanych. Planując Wasz Wielki Dzień polegam na wysłuchaniu i poznaniu Was, tego co kochacie, lubicie, Waszych temperamentów, wizji i ślubnych marzeń.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Optymalnym czasem jest 12 miesięcy, ale jesteśmy w stanie organizować ślub i wesele w trzy tygodnie!

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jeżeli zorganizowaliście już swój ślub i wesele, ale chcielibyście beztrosko cieszyć się Waszą uroczystością, swobodnie bawić, a kontrolę nad przebiegiem uroczystości przekazać profesjonaliście – koordynacja dnia ślubu i wesela jest rozwiązaniem dla Was! Proces przygotowania do koordynacji rozpoczynam ok. 2-3 tygodni przed ślubem. Zapoznaję się wtedy z zawartymi przez Was umowami, potwierdzam usługodawców, a także przygotowuję scenariusz Dnia Ślubu. Dopilnuję także ustaleń z podwykonawcami, a w razie potrzeby będę z nimi w stałym kontakcie. W dniu ślubu zajmę się wszystkimi sprawami organizacyjnymi – będę czuwała nad przebiegiem uroczystości zgodnie ze scenariuszem, w nieprzewidzianych sytuacjach podejmę sprawne i profesjonalne działania, a także zajmę się koordynacją pracy usługodawców. Rozwiązywanie sytuacji problematycznych również biorę na siebie, podczas gdy Wy zajmujecie się celebrowaniem Waszej miłości i oczywiście zabawą na całego. Reasumując, usługa koordynacji dnia ślubu i wesela skierowana jest do par poszukujących pomocy, wsparcia, a przede wszystkim przejęcia ciężaru koordynacji i nadzorowania każdego szczegółu podczas Uroczystości. Odciążę Was, wesprę, dopnę wszystko na ostatni guzik!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5372571552
Adres: Warszawa, , 01-248, woj. mazowieckie
513-409...
liczba odwiedzin: 1047
Zadzwoń
513-409...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie