Zobacz zdjęcia (1)
LoveTune, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

LoveTune id:47325

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie

O nas

Instrumenty:

  • flet
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • chór
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Muzyka, jaką lubisz - to nasza dewiza.
Chcemy, by podczas Waszej uroczystości towarzyszyły Wam te utwory, które lubicie, te pieśni, które najbardziej Was poruszają, a wszystko w pełnej poprawności liturgicznej.

Pod tym hasłem kryje się odpowiedni tekst pieśni, umiejscowienie jej w dobrym momencie liturgii oraz dobór instrumentarium.

I tu zazwyczaj zaczynają się kłopoty - przyzwyczajenie do konkretnego wykonania jakiejś pieśni, zawsze słyszanej z towarzyszeniem pianina; brzmienie organów przyprawiające o gęsią skórkę; obrażanie się na księdza, który nie wyraża zgody na gitarę podczas mszy...

​Pogodzimy te dwa światy, wykonując Wasze ulubione utwory czysto wokalnie.
Pomożemy ułożyć je w odpowiedniej kolejności i zaaranżujemy je tak, by brzmiały świetnie mimo braku gitary czy pianina.

​Podczas ceremonii w kościele możemy wykonać utwory klasyczne (w tym oczywiście "Ave Maria" - do wyboru Cacciniego, Gounoda, Schuberta lub Maklakiewicza), jak i bardziej współczesne, pełne uroku, lubiane przez Młode Pary ("Duszo ma, Pana chwal", "Schowaj mnie" i inne).
Zgodnie z życzeniem możemy współpracować z organistą z parafii, lubimy jednak wziąć pełną odpowiedzialność za muzykę podczas ślubu, przyjeżdżając w 4-osobowym wokalnym składzie, z towarzyszeniem skrzypiec lub innego instrumentu.

Jeśli doskonale Państwo wiecie, czego chcecie, dostosujemy się do tej wizji. Jeśli jeszcze nie wiecie - pozwólcie nam doradzić, zaprezentować możliwości.

Ze względu na to, że każda uroczystość jest zupełnie inna, cena jest do uzgodnienia.
Zapraszamy na nasz profil na instagramie.

LoveTune - film 1 LoveTune - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto ze względu na ujmujący głos wiodącego wokalu i niezaprzeczalny profesjonalizm całego zespołu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wykonujemy muzykę poprawną liturgicznie, prawie zawsze w naszych autorskich aranżacjach. Nie usłyszycie nas w kościele z towarzyszeniem pianina ani gitary, ale ... to nic nie szkodzi. Przekonajcie się sami.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Niektórzy wiedzą, że mogą liczyć na świetne wykonanie ich ulubionych utworów, a inni wiedzą, że mogą nam zostawić wolną rękę i też będzie pięknie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Szkolone, przyjemne głosy; autorskie aranżacje utworów; umiejętność dopasowania się do wizji Pary Młodej.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wszyscy ukończyliśmy jedyny w Polsce Uniwersytet Muzyczny (UMFC w Warszawie), wcześniej uczęszczając do szkół muzycznych. Mamy za sobą lata praktyki, mnóstwo koncertów i wystąpień publicznych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każdy z nas w branży ślubnej spędził wcześniej kilka lat, a wspólnie działamy dopiero od roku 2020. Mamy wciąż mnóstwo energii i chęci, by spełnić muzyczne marzenia Pary Młodej!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Oferujemy kilka możliwości:
- jeśli chcecie umówić się z organistą z Waszej parafii oraz z jednym z naszych głosów (damskim lub męskim), możemy opracować plan działania dla jednej osoby z zespołu.
- możemy zająć się zapewnieniem nie tylko wokalisty, ale też organisty - o ile w Waszej parafii proboszcz wyraża zgodę na używanie instrumentu przez obcą osobę
- uwielbiamy całą liturgię poprowadzić a cappella, samymi głosami, bez instrumentów (ewentualnie ze skrzypcami). W zależności od wybranych utworów przyjeżdżamy w składzie 4-6 osobowym.

Wszystkie te warianty można dowolnie mieszać w ramach jednej uroczystości.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najchętniej 2-3 miesiące wcześniej - jest wtedy czas na omówienie wszystkich szczegółów, w razie potrzeby zaaranżowanie nowych utworów czy umówienie instrumentalistów. Jednak jeśli tylko terminarz na to pozwala, jesteśmy gotowi do zajęcia się uroczystością z dnia na dzień.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Żadne spotkanie z nami nie jest płatne. Jako pierwszy kontakt preferujemy wiadomość mailową.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Love Tune
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1281

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie